AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„DOSTAWA WĘGLA GROSZEK DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH GMINY KRZYMÓW”

Zamawiający Gmina Krzymów (Krzymów, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „DOSTAWA WĘGLA GROSZEK DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH GMINY KRZYMÓW”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium: 2300 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrzymówKrzymów, Wielkopolskieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 256 940 zł
Wadium
2300 zł
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
4d 12h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ok. 180 ton węgla groszek na potrzeby ogrzewania budynków jednostek organizacyjnych Gminy Krzymów.

  • 2

    WarunkiWarunki udziału nie są wymagane, natomiast zamawiający przewiduje wybór z możliwością negocjacji i zaprasza do nich maksymalnie 3 wykonawców.

  • 3

    ZakresZamówienie nie obejmuje części ani opcji, a realizacja trwa od 2026-09-14 do 2027-06-30.

  • 4

    RyzykoWadium wynosi 2 300,00 zł i musi wpłynąć na rachunek zamawiającego przed upływem terminu składania ofert; w przypadku zabezpieczenia w formie gwarancji lub poręczenia dokument ma zawierać bezwarunkową zapłatę na pierwsze żądanie.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał „Węglopasz” Sp. z o.o. przy 3 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,1 ofert na postępowanie przy 41 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail