AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont nawierzchni lotniskowych II

Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Remont nawierzchni lotniskowych II”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w ŁaskuŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 września 2026, 09:00
12d 8h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni lotniskowych II na lotnisku wojskowym 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

  • 2

    ZakresWarunek udziału wymaga w ostatnich 5 latach co najmniej jednej roboty na nawierzchniach lotniskowych o wartości minimum 200 000,00 zł brutto oraz dysponowania wskazanym sprzętem: przecinarką samojezdną, separatorem szlamu, sprężarkami, urządzeniem do zalewania szczelin i malowarkami.

  • 3

    ZakresWykonawca ma zapewnić we własnym zakresie wszystkie materiały, uporządkowanie terenu po pracach oraz wywóz i utylizację destruktu i odpadów, a zamawiający wskazuje wartość zamówienia 381613,47 zł bez VAT.

  • 4

    RyzykoZamawiający przewiduje wadium i możliwość negocjacji, wymaga też przedstawienia wykazu robót oraz wykazu narzędzi przy potwierdzaniu spełniania warunków udziału.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 184 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail