Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi nadzoru autorskiego w części oprogramowania medycznego i administracyjnego (AMMS; Infomedica)

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi nadzoru autorskiego w części oprogramowania medycznego i administracyjnego (AMMS;…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910333036

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szpitalna 3

1.4.2.)Miejscowość

Radziejów

1.4.3.)Kod pocztowy

88-200

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.7.)Numer telefonu

542856331

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@szpitalradziejow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalradziejow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-11d3f96f-946b-4b15-8d64-06f149e3ded7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418315

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00368161

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi nadzoru autorskiego w części oprogramowania medycznego
i administracyjnego (AMMS; Infomedica)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

InfoMedica - Bank krwi
Laboratorium
AMMS - Pracownia Diagnostyczna
WDSZ - PACS
Obsługa e-skierowań, wystawianie i przyjęcie do realizacji
AMMS - Apteczka Oddziałowa
AMMS - Apteka
AMMS - Blok Operacyjny
Repozytorium Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (AMDX)
AMMS - Rejestracja, Gabinety, Statystyka Medyczna, Zlecenia, Rozliczenia z NFZ
AMMS Ruch Chorych (Izba Przyjęć, Oddziały, Statystyka Medyczna, Zlecenia, Rozliczenia z NFZ)
AMMS - Rehabilitacja (z Kartą Opieki Fizjoterapeutycznej)
AMMS - Punkt Pobrań
AMMS - Zakażenia Szpitalne
Rejestr Sprzedaży
Koszty
Finanse-Księgowość (zawiera: Rozszerzony System Wspomagania Decyzji, Windykację, Wypożyczanie dokumentów RS/RZ, Umowy długoterminowe z dostawcami)
Kasa
Gospodarka Magazynowo-Materiałowa
Płace
Kadry (zawiera: Pobieranie e-ZLA do Płac, Obsługę szkoleń)
Środki Trwałe
Wyposażenie
Ewidencja Czasu Pracy (Grafik)
Zdarzenia Medyczne
Formularzowa Dokumentacja Medyczna - Edytor Formularzy + pakiet OPEN formularzy
eZwolnienia - eZLA
Repozytorium Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (AMDX) - integracja z systemem zewnętrznym typu PACS

3.9.)Główny kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-09-01 do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Asseco Poland Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5220003782

4.3.3.)Ulica

Olchowa 14

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

35-322

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

265680,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00399183/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

265680 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziejów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.