Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 891 740 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 maja 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 891 740 zł – 2 050 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025 z budową placu zabaw w Godowej” w ramach „Programu budowy kompleksów sportowych Orlik – Edycja 2025” realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj.

Zamawiający Gmina Strzyżów (Strzyżów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „„Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025 z budową placu zabaw w Godowej” w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz. Wartość umowy: 1 891 740 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina StrzyżówStrzyżów, Podkarpackieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
1 891 740 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz (Świerzowa Polska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 891 740,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 891 740,00 zł do 2 050 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail