Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
172 498 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    85 050 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Zamówienie obejmuje przygotowywanie i dostarczanie obiadów składających się wyłącznie z drugiego dania dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzyżowie w okresie od 2 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. dla około 35 uczniów dziennie p
    Wartość umowy
    87 448 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekt społeczny20%termin płatności (dot. udzielony Zamawiającemu terminu płatności faktury za wykonywanie pr20%Aspekt społeczny (dot. zatrudnienia osoby w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do oddziału przedszkolnego w Żarnowej od 2 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. oraz do Sz.P. Nr 1 w Strzyżowie od 02.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

Zamawiający Gmina Strzyżów (Strzyżów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do oddziału przedszkolnego w Żarnowej od 2…”, wybierając ofertę wykonawcy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzyżowie. Łączna wartość umów: 172 498 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina StrzyżówStrzyżów, Podkarpackieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
172 498 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2026

    Termin ofert: 20 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzyżowie za łącznie 172 497,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail