DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE
Zamawiający Celowy Związek Gmin Czg-12 (Długoszyn, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 590 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=257, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Wykonanie umowyBieżące
02 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | CELOWY ZWIĄZEK GMIN CZG-12 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 210601240 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Długoszyn 80 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Długoszyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 69-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL431 - Gorzowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 957559371 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | administracja@czg12.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.czg12.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f0b7aa53-fb84-4ae9-a79d-1e281be0e36c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00417548 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/S 58-202618 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch nowych ładowarek teleskopowych wraz z osprzętem do ZUOK w Długoszynie. 2. Klasyfikacja wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) | 34144710-8 ładowarki jezdne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ. 4. Warunki wykonania zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34144710-8 - Ładowarki jezdne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-05-21 do 2026-08-27 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | EWPA Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7771739474 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Poznańska 152 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Komorniki |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-052 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1351339,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/S 102-367238 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1351339,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).