AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywne dostawy pelletu drzewnego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska 2026-2027 – III postępowanie

Zamawiający Gmina Dębnica Kaszubska (Dębnica Kaszubska, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Sukcesywne dostawy pelletu drzewnego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Dębnica KaszubskaDębnica Kaszubska, Pomorskieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
4d 11h
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresDostawy mają trafiać do magazynu w Dębnicy Kaszubskiej przy ul. Przemysłowej 1, realizacja następuje po zamówieniu e-mailowym w terminie nie dłuższym niż 72 godziny.

  • 2

    WarunkiRozliczenie następuje sukcesywnie według ceny jednostkowej za 1 paletę pelletu i faktycznej ilości dostarczonego pelletu, a zapłata ma nastąpić przelewem w terminie nie dłuższym niż 30 dni od dnia otrzymania faktury z zastosowaniem mechanizmu podzielonej płatności.

    Źródło: Zał. 3 - Wzór umowy
  • 3

    RyzykoDostarczany pellet musi spełniać normę DIN Plus A1 lub równoważną oraz EN Plus A1 lub równoważną, mieć średnicę 6 mm i być wytwarzany z drzew iglastych bez zanieczyszczeń fizycznych i chemicznych.

    Źródło: SWZ
  • 4

    ZakresDostarczony towar ma mieć okres ważności nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy, a w razie wad lub niespełnienia wymagań wadliwe części dostawy albo cały przedmiot dostawy podlegają wymianie na wolny od wad w terminie do 48 godzin.

    Źródło: Zał. 3 - Wzór umowy
  • 5

    ZakresMinimalna wielkość zamówienia wynosi 48 palet, tj. 46 800 kg, maksymalna wielkość zamówienia 96 palet, tj. 93 600 kg, a minimalne jednorazowe zamówienie to 24 palety pelletu drzewnego.

    Źródło: SWZ
  • 6

    ZakresŁączna szacunkowa ilość wynosi 72 palety, tj. 70 200 kg, przy minimum 48 paletach i maksimum 96 paletach, a minimalne jednorazowe zamówienie to 24 palety.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025); ostatnie postępowanie (2026) zakończyło się unieważnieniem.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail