AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej nr 470213W położonej na działce nr ew. 312 w miejscowości Korabiewice i na działce nr ew. 36 w miejscowości Huta Partacka.

Zamawiający Gmina Puszcza Mariańska (Puszcza Mariańska, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 470213W położonej na działce nr ew. 312 w miejscowości…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 523 356 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 września 2026, 10:00
12d 11h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 470213W położonej na działkach nr ew. 312 w Korabiewicach i nr ew. 36 w Hucie Partackiej.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje koryto i podbudowy z kruszywa, oczyszczenie istniejącej nawierzchni, warstwę wzmacniająco wyrównawczą i ścieralną z betonu asfaltowego, regulację pionową 3 zaworów oraz utwardzenie poboczy.

  • 3

    WarunkiWykonawca musi wykazać w ostatnich 5 latach co najmniej 2 roboty budowlane polegające na wykonywaniu nawierzchni drogowych o wartości każdej co najmniej 300 000,00 zł brutto oraz zapewnić kierownika budowy z uprawnieniami drogowymi bez ograniczeń.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny to cena 60 i okres gwarancji 40, a okres gwarancji musi wynosić 24, 36, 48 albo 60 miesięcy.

  • 5

    WarunkiWadium nie jest wymagane, ale zabezpieczenie należytego wykonania umowy jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,6 ofert na postępowanie przy 50 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail