Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW

Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

17 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192953946

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Powstania Styczniowego 9b

1.4.2.)Miejscowość

Gdynia

1.4.3.)Kod pocztowy

81-519

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@ucmmit.gdynia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ucmmit.gdynia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417393

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 17-51781

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 34
L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość
1 Amlodipine 10 mg + perindopril 10 mg x 90 tabl opakowanie 5,00
2 Amlodipine 5 mg + perindopril 5 mg x 90 tabl opakowanie 8,00
3 Amlodipine 5 mg + perindopril 10 mg x 90 tabl opakowanie 6,00
4 Peryndopryl 5mg + bisoprolol 5mg x 30 tabl opakowanie 6,00
5 Indapamid +amlodypina (1,5mg+5mg) x 30 tabl opakowanie 5,00
6 Indapamid +amlodypina (1,5mg+10mg) x 30 tabl opakowanie 5,00
7 Gliclazide MR 60 mg x 90 tabl opakowanie 10,00
8 Gliclazide MR 30 mg x 90 tabl opakowanie 5,00
9 Indapamide 1,25 mg + perindopril 5 mg x 90 tabl opakowanie 5,00
10 Indapamide 0,625 mg + perindopril 2,5 mg x 30 tabl opakowanie 5,00
11 Indapamidum 1,5 mg SR x 108 tabl o przedłużonym działaniu opakowanie 30,00
12 Iwabradine 5 mg x 112 tabl opakowanie 6,00
13 Perindoprilum 10 mg x 90 tabl opakowanie 20,00
14 Perindoprilum 5 mg x 90 tabl opakowanie 20,00
15 Tianeptinum 12,5 mg x 108 tabl opakowanie 5,00
16 Tabl o składzie Pyndopryl 5mg/indapamid 12,5mg/amlodypina 5mg Opakowanie a 30 tabl opakowanie 5,00
17 Tabl o składzie Pyndopryl 10mg/indapamid 25mg/amlodypina 10mg Opakowanie a 90 tabl opakowanie 4,00
18 Trimetazidinum dihydrochloridum MR 35 mg x 90 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 15,00

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Servier Polska Services Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272367467

4.3.3.)Ulica

Burakowska 14

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-066

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3893,99 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/S 146-505579

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3893,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.