AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remonty cząstkowe na drogach gminnych o nawierzchni mineralno-bitumicznej przy użyciu remontera

Zamawiający Gmina Spiczyn (Spiczyn, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Remonty cząstkowe na drogach gminnych o nawierzchni mineralno-bitumicznej przy użyciu…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SpiczynSpiczyn, Lubelskie (powiat Łęczyński →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 września 2026, 09:00
11d 22h
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są remonty cząstkowe na drogach gminnych o nawierzchni mineralno-bitumicznej przy użyciu remontera w dwóch zadaniach: na terenie sołectwa Charleż i na terenie sołectwa Ludwików.

  • 2

    ZakresŁączna powierzchnia dróg objętych remontami wynosi 1 500 m2, a minimalna wielkość świadczenia wynosi 1 000 m².

  • 3

    ZakresZamówienie trwa 1 miesiąc i nie obejmuje części ani opcji.

  • 4

    WarunkiWarunki udziału nie są stawiane, a wykonawca ma złożyć oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Stan-lub S.C. S.maliborski L.buj… przy 3 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,7 ofert na postępowanie przy 41 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail