AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonywanie usług pralniczych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach (Łosice, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wykonywanie usług pralniczych”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 08:30. Planowany budżet: 216 450 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
216 450 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 08:30
4d 14h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 08:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług pralniczych dla SPZOZ w Łosicach, obejmujące odbiór, pranie, dezynfekcję, maglowanie, suszenie, prasowanie i dostawę bielizny, pościeli, koców, ręczników, mopów, poduszek oraz odzieży roboczej.

  • 2

    KryteriaOkres realizacji wynosi 12 miesięcy, a kryteria oceny ofert obejmują cenę 60% i termin płatności 40%, przy czym 30 dni daje 40 punktów, 21 dni 20 punktów, a 14 dni 10 punktów.

  • 3

    ZakresWykonawca musi posiadać pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dla pralni oraz dla dwóch samochodów do transportu bielizny, a także wykazać co najmniej jedną usługę pralniczą o wartości co najmniej 30 000,00 zł brutto.

  • 4

    ZakresPrzewidywana roczna ilość składników przedmiotu umowy wynosi 45 000 kg, a odzież robocza, mopy, ścierki, poduszki i koce mają być prane oddzielnie od bielizny ogólnoszpitalnej i operacyjnej.

Kontekst Atlasu

  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 60% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,0 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail