Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Dąbrowie

Zamawiający Gmina Strzegowo (Strzegowo, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Dąbrowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StrzegowoStrzegowo, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 379 787 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA STRZEGOWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378440

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Plac Wolności 32

1.4.2.)Miejscowość

Strzegowo

1.4.3.)Kod pocztowy

06-445

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@strzegowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.strzegowo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4f5048e-97d2-4d30-9fc5-133f4de0bfcd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417248

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00195857

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Dąbrowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego ”Moje Boisko - Orlik 2012” w Dąbrowie Część 1

Modernizacja boiska Przedmiotem opracowania jest wymiana na nową nawierzchni ze sztucznej trawy dla istniejącego boiska z nawierzchnią ze sztucznej trawy wraz z uzupełnieniem ewentualnych ubytków podłoża, wymianę bramek piłkarskich na nowe, wymianę siatek piłkochwytów wraz z elementami montażowymi, wymianę opraw oświetleniowych 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: - Projekt architektoniczno-budowlany - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - przedmiar robót (funkcja pomocnicza) Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne.

3.9.)Główny kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe "FRU-MAL" Aneta Zych

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711472090

4.3.3.)Ulica

Opinogórska 4/81

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

04-039

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

824000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00293389/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

824000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzch…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
379 787 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
228 761 zł1 474 246 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 245 486 zł
Źródło próbki
CPV 45233200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
228 761 zł
Mediana
379 787 zł
Górny kwartyl
1 474 246 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strzegowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzegowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.