Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) z obiektów ZUS Oddział Szczecin i podległych terenowych jednostek organizacyjnych

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych)…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń SpołecznychSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 891 147 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.2.)Oddział zamawiającego

Oddział w Szczecinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00001775600317

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jana Matejki 22

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-530

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

914596578

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

czp_szczecin@zus.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zus.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a16eb52e-27eb-4f3a-9dd3-5e678ea7c10b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417240

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00590677

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) z obiektów ZUS Oddział Szczecin i podległych terenowych jednostek organizacyjnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-02 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8580007476

4.3.3.)Ulica

Szczecińska 5

4.3.4.)Miejscowość

Gryfino

4.3.5.)Kod pocztowy

74-100

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18742,83 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00033764/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Poprawa błędu pisarskiego w par 1

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Poprawiono numerację ustępów w par 1

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana siedziby wykonawcy, zmiany obiektu i ilości odbioru odpadów

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dopisano obiekt przy ul. Kolejowej 1, zmniejszono pojemność pojemników. Zmniejszenie maksymalnej wartości umowy z 23435,31 do 18742,83 zł brutto.

5.4.6.)Wartość zmiany

18742,83

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

18742,83 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
891 147 zł
Próbka: 58 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 536 zł5 962 402 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 725 866 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 536 zł
Mediana
891 147 zł
Górny kwartyl
5 962 402 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.