Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
433 958 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Budynki Oddziału położone w Szczecinie przy ul. J. Matejki 22 i ul. Citroena 2 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów niesegregowanych
    Wartość umowy
    313 097 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Budynek Inspektoratu położonego w Stargardzie przy ul. Składowej 2 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów niesegregowanych i segregowanych
    Wartość umowy
    44 622 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 5Budynek Inspektoratu położonego w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 3 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów niesegregowanych i segregowanych
    Wartość umowy
    23 435 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 6Budynek Inspektoratu położonego w Gryficach przy ul. Dąbskiego 5 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów niesegregowanych i segregowanych
    Wartość umowy
    29 695 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 7Budynek Inspektoratu położonego w Łobzie przy ul. Kościuszki 26 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów niesegregowanych i segregowanych
    Wartość umowy
    4001 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 8Budynek Inspektoratu położonego w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej 63 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz odpadów niesegregowanych i segregowanych
    Wartość umowy
    19 109 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) z obiektów ZUS Oddział Szczecin i podległych terenowych jednostek organizacyjnych

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych)…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 433 958 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń SpołecznychSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 15 stycznia 2025
Łączna wartość umów
433 958 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TomPol Tomasz Franecki (części 1, 2); Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie (część 5); Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (część 6); PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O. (część 7) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 433 958,23 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00001775600317

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Matejki 22

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-530

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

914596578

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

czp_szczecin@zus.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zus.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) z obiektów ZUS Oddział Szczecin i podległych terenowych jednostek organizacyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a16eb52e-27eb-4f3a-9dd3-5e678ea7c10b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00033764

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00462632/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Świadczenie usług odbioru i wywozu odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) z obiektów ZUS Oddział Szczecin

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00590677

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.TPBN.U.16.ZAP.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

318728,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

45196,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

3890,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

11455,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

24396,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

25946,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

3637,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

16474,70 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

313096,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

313096,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

313096,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TomPol Tomasz Franecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8521070119

7.3.3)Ulica

Szeroka 17

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-211

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

313096,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44621,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44621,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44621,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TomPol Tomasz Franecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520014018

7.3.3)Ulica

Szeroka 17

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-211

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44621,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23435,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23435,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23435,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8580007476

7.3.3)Ulica

Szczecińska 5

7.3.4)Miejscowość

Gryfino

7.3.5)Kod pocztowy

74-100

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23435,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11404,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29694,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29694,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8610004414

7.3.3)Ulica

Mokrawica 14

7.3.4)Miejscowość

Kamień Pomorski

7.3.5)Kod pocztowy

72-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29694,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4001,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4001,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4001,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8541108167

7.3.3)Ulica

NIEPODLEGŁOŚCI 19A

7.3.4)Miejscowość

ŁOBEZ

7.3.5)Kod pocztowy

73-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4001,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19108,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19108,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19108,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REMONDIS SZCZECIN sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520014018

7.3.3)Ulica

Janiny Smoleńskiej ps. „Jachna”35

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-005

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19108,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
891 147 zł
Próbka: 58 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 536 zł5 962 402 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 725 866 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 536 zł
Mediana
891 147 zł
Górny kwartyl
5 962 402 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 433 958 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TomPol Tomasz Franecki (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.