Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa Produktów leczniczych, leków do chemioterapii, leków w ramach RDTL, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz opatrunków dla pacjentów z EB

Zamawiający Instytut Matki i Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa Produktów leczniczych, leków do chemioterapii, leków w ramach RDTL, środków…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Matki i DzieckaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 034 047 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

26 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    09 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszenia

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszenia

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    20 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    27 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    27 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    27 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    06 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowyBieżące

    02 września 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Matki i Dziecka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288395

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kasprzaka 17a

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-211

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@imid.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.imid.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d3c2e8a-9fee-11ee-953e-c2ea26915e21

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417203

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 219-689717

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa Produktów leczniczych, leków do chemioterapii, leków w ramach RDTL, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz opatrunków dla pacjentów z EB

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bialmed Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 849-00-00-039

4.3.3.)Ulica

Kazimierzowska 46/48 lok. 35

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-546

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

24324,3 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

799123-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Niskie wykorzystanie asortymentu objętego umową.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wydłużenie okresu realizacji umowy do dnia 22 lutego 2026 r. lub do wyczerpania kwoty przewidzianej na realizację przedmiotowego zamówienia.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Realizacja umowy na poziomie 51%.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wydłużenie okresu realizacji umowy do 37 miesięcy od daty zawarcia Umowy lub do wyczerpania kwoty przewidzianej na realizację przedmiotowego zamówienia.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

22113 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33690000-3Różne produkty lecznicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 034 047 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
763 803 zł5 118 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 354 205 zł
Źródło próbki
CPV 33690000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
763 803 zł
Mediana
2 034 047 zł
Górny kwartyl
5 118 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Matki i Dziecka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33690000-3 (Różne produkty lecznicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.