Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa Produktów leczniczych, leków do chemioterapii, leków w ramach RDTL, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz opatrunków dla pacjentów z EB

Zamawiający Instytut Matki i Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa Produktów leczniczych, leków do chemioterapii, leków w ramach RDTL, środków…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Matki i DzieckaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 034 047 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

26 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    09 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszenia

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszenia

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    14 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    15 października 2025

  17. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Zmiana ogłoszenia

    15 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    20 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    27 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    27 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    27 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    06 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Matki i Dziecka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288395

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kasprzaka 17a

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-211

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.debska@imid.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.imid.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00475513

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-15

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00472625

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
3.2.1.Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE Przed zmianą

2025/BZP 00469081 Po zmianie: 2023/s 219-689717

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33690000-3Różne produkty lecznicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 034 047 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
763 803 zł5 118 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 354 205 zł
Źródło próbki
CPV 33690000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
763 803 zł
Mediana
2 034 047 zł
Górny kwartyl
5 118 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Matki i Dziecka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33690000-3 (Różne produkty lecznicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.