Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
253 800 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 253 800 zł – 324 864 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry techniczne – rok produkcji pojazdów40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zebrzydowice do placówek oświatowych

Zamawiający Gmina Zebrzydowice (Zebrzydowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zebrzydowice do placówek oświatowych”, wybierając ofertę wykonawcy IDATRANS Sp. z o.o. Wartość umowy: 253 800 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ZebrzydowiceZebrzydowice, Śląskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
253 800 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IDATRANS Sp. z o.o. (Cieszyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 253 800,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 253 800,00 zł do 324 864,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail