Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 298 dni · Śląskie, Zebrzydowice
253 800 zł
wartość umowy
wartość brutto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zebrzydowice do placówek oświatowych
Gmina Zebrzydowice · Zebrzydowice
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Księdza Antoniego Janusza 6, 43-410 Zebrzydowice, Śląskie
NIP 5482430901REGON 276258090zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ignacego Kraszewskiego 13A, 43-400 Cieszyn, Śląskie
NIP 5482700022REGON 380746311zarejestrowana 12 lipca 2018
Dane wpisu
- Numer umowy
- OSE.4464.39.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 298 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie