AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa wodomierzy jednostrumieniowych DN15-DN20 dla GZGK Żyraków

Zamawiający Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej (Żyraków, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa wodomierzy jednostrumieniowych DN15-DN20 dla GZGK Żyraków”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 12:00
3d 23h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 12:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wodomierzy jednostrumieniowych DN15 i DN20 oraz modułów radiowych, w łącznych ilościach 500 szt., 750 szt. i 220 szt.

  • 2

    TerminTermin składania ofert upływa 9 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 4

    ZakresWykonawca składa z ofertą karty katalogowe lub opisy potwierdzające zgodność produktu z OPZ; dokumenty niekompletne mogą zostać uzupełnione, a zamawiający może żądać wyjaśnień co do producenta i modelu.

  • 5

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850456302

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

N/N

1.5.2.)Miejscowość

Żyraków

1.5.3.)Kod pocztowy

39-204

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@gzgkzyrakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zyrakow.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa wodomierzy jednostrumieniowych DN15-DN20 dla GZGK Żyraków

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c38db9cb-6f40-4daa-b71c-fafe9e0a9220

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417074

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c38db9cb-6f40-4daa-b71c-fafe9e0a9220

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a
Wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków (innych niż wskazanych złożenie oferty), zawiadomień oraz
przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na
https://ezamowienia.gov.pl/pl/ (Formularz do komunikacji).
2. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem
ogłoszenia (BZP, TED lub ID postępowania).
3. Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, email kierownik@gzgkzyrakow.pl
4. Osobami uprawnionymi przez Zamawiającego do porozumiewania się z Wykonawcami są:
1) w zakresie merytorycznym – Marek Mikrut, tel. 14 6822 638
2) w sprawach dotyczących procedury zamówień publicznych – Marek Mikrut, tel. 14 6822 638

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

3) Za datę przekazania wymienionych
oświadczeń lub dokumentów przyjmuje się datę i godzinę zarejestrowania ich na https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c38db9cb-6f40-4daa-b71c-fafe9e0a9220 po stronie zamawiającego lub datę i godzinę wpływu
wiadomości na skrzynkę poczty elektronicznej.
4) W przypadku przekazywania w postępowaniu dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie
pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem
osobistym, jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem
elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
5) Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej, wskazanych w niniejszej SWZ.
6) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania
z https://ezamowienia.gov.pl/pl/, w szczególności za sytuację, gdy zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu
składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego”).
7) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls rtf ze szczególnym wskazaniem na .pdf
8) W celu ewentualnej kompresji danych, Zamawiający rekomanduje wykorzystywanie jednego z formatów min.: .zip .7z
9) Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, zamawiający zaleca, w miarę
możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf
i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES, XAdES (podpis wewnętrzny).
10) Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca powinien pamiętać, aby plik z
podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym.
11) Jeśli wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP. zalecamy wcześniejsze podpisanie każdego ze skompresowanych plików.
12) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu.
13) Zamawiający zaleca aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem kwalifikowanym/osobistym
lub zaufanym. Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne będzie z koniecznością odrzucenia oferty w
postępowaniu.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacja o RODO znajduje się w Rozdziale XXVII SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacja o RODO znajduje się w Rozdziale XXVII SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

GZGK.271.02.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa

• wodomierz skrzydełkowy, jednostrumieniowy, suchobieżny do wody zimnej DN 15mm, Q3=2.5 m³/h, klasa wg MID R125 w poziomej pozycji montażu, długość zabudowy 110mm, posiadający gwint króćców wodomierza G¾”, wyposażony w liczydło hermetyczne: 500 szt. • wodomierz skrzydełkowy, jednostrumieniowy, suchobieżny do wody zimnej DN 20mm, Q3=4 m³/h, klasa wg MID R125 w poziomej pozycji montażu, długość zabudowy 130mm, posiadający gwint króćców wodomierza G1”, wyposażony w liczydło hermetyczne: 750 szt. • Moduł radiowypaśmie 868-870MHz z interwałem wysłania sygnału radiowego – co 8 sekund dla trybu jeżdżonego, co 15 minut dla trybu stacjonarnego: 220 szt. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć w dwóch transzach. Wodomierze należy dostarczyć po wcześniejszym zgłoszeniu przez Zamawiającego minimum z tygodniowym wyprzedzeniem przed planowaną dostawą.

4.2.6.)Główny kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Oferta zostanie oceniona wg sumy punktów otrzymanych w kryteriach przedstawionych poniżej:
P = [Ilość pkt. w kryterium cena max. 60pkt] + [ilość pkt. w kryterium okres gwarancji i rękojmi max. 40 pkt]

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Nie dotyczy

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Nie dotyczy

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1.Wykonawca składa wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, w szczególności w zakresie

nazwa producenta, model, karty katalogowe/opisy potwierdzające zgodność produktu z OPZ. Przedmiotowe środki dowodowe składane muszą być wraz z ofertą 2. Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych w zakresie: nazwy producenta, modelu, karty katalogowe/opisów

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

2. Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
3. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych lub ich złożenia w zakresie: nazwy producenta, modelu, karty katalogowe/opisów

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
2.Oferta musi zawierać

1) Formularz Oferty, sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszej IDW. 2) Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania - załącznik Nr 2 (w przypadku gdy ofertę składana jest przez w Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie składa osobno każdy z nich.) 3) Formularz cen jednostkowych – załącznik nr 3 4) Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - załącznik nr 5. (jeżeli dotyczy) 5) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z Rozdziałem X SWZ. 6) Oświadczenie, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy. Złożenie oświadczenia wymagane jest tylko w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. (o ile dotyczy) 7) Pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ewentualnie umowa o współdziałaniu, z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo. Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. Pełnomocnictwo winno być załączone w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii. 8) Oferta (oraz wszelkie załączniki) muszą być podpisane kwalifikowanym/ podpisem elektronicznym/podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę upoważnioną do reprezentacji wykonawcy zgodnie z informacjami zawartymi w dokumencie rejestrowym wykonawcy lub przez osobę posiadającą odpowiednie pełnomocnictwo do dokonywania czynności prawnych, udzielone przez osobę upoważnioną do reprezentacji wykonawcy, a w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia przez ustanowionego pełnomocnika. 9) Pożądane przez Zamawiającego jest złożenie w ofercie spisu treści z wyszczególnieniem ilości stron wchodzących w skład oferty.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania
i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1
ppkt. 1 w Rozdziale XI składa każdy z Wykonawców. Dodatkowo Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą
oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 UPzp, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają
poszczególni Wykonawcy (załącznik 5). Złożenie oświadczenia wymagane jest tylko w przypadku Wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia.
3. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (t.j. w formie
elektronicznej opatrzone podpisem kwalifikowanym lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem
osobistym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie
pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991r. –
Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez
opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem, podpisem
zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez
upełnomocnionego
4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia,
o których mowa w Rozdziale XI pkt.1 ppkt.1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak
podstaw wykluczenia.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zgodnie z art. 455 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje się zmianę istotnych postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, w zakresie

1) Zmiany terminu realizacji przedmiotu umowy o długość okresu, w jakim wykonywanie prac było wstrzymane w skutek przeszkody spowodowanej: a) działaniem siły wyższej, przez którą Strony rozumieją zdarzenie zewnętrzne, nadzwyczajne, niemożliwe do przewidzenia oraz niemożliwe do zapobieżenia przy zachowaniu należytej staranności, pozostające poza kontrolą Stron, mające bezpośredni wpływ na terminowość wykonania usługi, w szczególności takie jak: klęski żywiołowe (np. powódź, pożar, huragan, intensywne opady śniegu, trzęsienie ziemi), długotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej, katastrofy budowlane lub komunikacyjne, epidemie, stany zagrożenia epidemicznego, działania wojenne, akty terrorystyczne, zamieszki, blokady komunikacyjne, decyzje lub działania organów administracji publicznej uniemożliwiające realizację Umowy, a także strajki generalne lub lokalne – mające bezpośredni wpływ na terminowość wykonania usługi; jak również inne okoliczności niezależne od Wykonawcy, których przy zachowaniu należytej staranności nie był on w stanie przewidzieć ani im zapobiec, a także przeszkody i utrudnienia w wykonywaniu przedmiotu Umowy. 2) zmianie Przedmiotu Umowy w przypadku wycofania towaru z obrotu, braku dostaw towaru, tymczasowego wstrzymania produkcji - w takim przypadku Wykonawca przedstawi ofertę produktu równoważnego pod względem materiałów użytych do jego wykonania, parametrów technicznych oraz dodatkowych funkcji pod warunkiem wyrażenia przez Zamawiającego zgody na piśmie na dokonanie zmiany. Zmiana ta będzie dopuszczalna pod warunkiem, iż odpowiednik przy tej samej cenie będzie równoważny z oferowanym. 2. Wszelkie zmiany, jakie strony chciałyby wprowadzić do ustaleń wynikających z niniejszej umowy, wymagają formy pisemnej i zgody obu stron pod rygorem nieważności tych zmian. 3. Wykonawca nie może przenieść praw i obowiązków z niniejszej umowy na osoby trzecie bez zgody Zamawiającego. Jakakolwiek cesja dokonana przez Wykonawcę bez Zgody zamawiającego stanowić może podstawę do odstąpienia przez Zamawiającego od niniejszej Umowy z winy Wykonawcy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-09 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c38db9cb-6f40-4daa-b71c-fafe9e0a9220

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-09 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-08

Sekcja 9

Pozostałe informacje

PunktPoleWartość
1.Termin realizacji zamówienia ustala się

do 6 tygodni, tj. 42 dni od dnia zawarcia umowy. 2. 6. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514), z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych wyklucza się: 1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3; 2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3; 3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 522) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38421100-3Wodomierze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
878 900 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
809 278 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 990 722 zł
Źródło próbki
CPV 38421100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
809 278 zł
Mediana
878 900 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 09.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żyraków.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38421100-3 (Wodomierze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.