AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ROWEROWY PARK UMIEJĘTNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „ROWEROWY PARK UMIEJĘTNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 10:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
17 września 2026, 10:00
12d 10h
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa Rowerowego Parku Umiejętności w Środzie Śląskiej obejmująca tor dirt park, modułowy tor pumptrack oraz system monitoringu i oświetlenia rowerowego parku.

  • 2

    ZakresWymagana jest wizja lokalna w dniach 02-16.09.2026 r. z obowiązkowym zaświadczeniem dołączanym do oferty; brak wizji lokalnej lub brak zaświadczenia skutkuje odrzuceniem oferty bez możliwości uzupełnienia.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje trzy zadania opisane w SWZ, nie dopuszcza ofert częściowych ani opcji, a realizacja trwa do 2027-04-15.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 186 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie dolnośląskim postępowania przyciągały średnio 3,9 ofert, w całym kraju 4,6.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Środa Śląska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935069

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Wolności 5

1.5.2.)Miejscowość

Środa Śląska

1.5.3.)Kod pocztowy

55-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@srodaslaska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://srodaslaska.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ROWEROWY PARK UMIEJĘTNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-76a2f62c-395b-40c2-8390-58ed05923968

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417002

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039208/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.28 ROWEROWY PARK UMIEJĘTNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://srodaslaska.logintrade.net/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://srodaslaska.logintrade.net/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Przetargowej Gminy Środa Śląska https://srodaslaska.logintrade.net/rejestracja/. Do połączenia używany jest szyfrowany protokół HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych
przesyłanych przez Internet. Wykonawca posiadający konto na Platformie Przetargowej Gminy Środa Śląska: ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty, a także funkcjonalności pozwalających na zadawanie pytań do treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach. Szczegółowy zapis znajduje się w SWZ cz. I.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, zamawiający informuję, że:
1) Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Gmina Środa Śląska z siedzibą: Pl. Wolności 5, 55-300 Środa Śląska.
2) Inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Środa Śląska jest Sylwia Góra, kontakt: iod.um@srodaslaska.pl.
Szczegółowy zapis znajduje się w SWZ cz. II.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WZP 271.8-34/26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa przedmiotu zamówienia

„ROWEROWY PARK UMIEJĘTNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ” 2. Lokalizacja inwestycji: dz. nr 2, 5, 14 obręb 6 i dz. 1/16 obręb 3 Środa Śląska, w sąsiedztwie istniejącej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej. 3. Inwestycja przewiduje kompleksową budowę następujących obiektów: 1) Zadanie 1: Terenowy obiekt sportowo-rekreacyjny w formie ziemnego toru do jazdy rowerowej (Dirt Park) – trasy przeznaczone do jazdy na rowerach górskich, wraz z małą architekturą oraz regulaminem obiektu – przy ul. Czereśniowej, dz. nr 2 ob 6 oraz dz. nr 1/16 ob 3 Środa Śląska. 2) Zadanie 2: Montaż prefabrykowanego urządzenia sportowo-rekreacyjnego, modułowego toru pumptrack – trasa użytku ogólnego, wraz z małą architekturą oraz regulaminem obiektu – dz. nr 5 i 14, ob 6 Środa Śląska. 3) Zadanie 3: Wykonanie systemu monitoringu i oświetlenia rowerowego parku – wykonanie monitoringu i oświetlenia obiektu w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Części II SWZ oraz jej załącznikach stanowiących wiążącą dokumentację techniczną. 4. Zamawiający informuje, że wymaga wizji lokalnej w dniach 02-16.09.2026 r. w godzinach wcześniej ustalonych z Panem Marcinem Salmanowiczem z Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego, tel. 713 960 741, e-mail: marcin.salmanowicz@srodaslaska.pl oraz wymaga sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 Pzp. Zaświadczenie o odbyciu wizji, zatwierdzone przez Zamawiającego i Wykonawcę należy obowiązkowo złożyć wraz z ofertą. Dokument musi zostać opatrzony podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, zaufanym lub osobistym). UWAGA: Brak odbycia wizji lokalnej lub niezałączenie elektronicznie podpisanego zaświadczenia do oferty skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP, bez możliwości uzupełnienia dokumentu.

4.2.6.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do niniejszego postępowania o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług i robót budowlanych jak określone w przedmiocie zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone na zasadach określonych w umowie stanowiącej część III SWZ zamówienia podstawowego. Zamówienie zostanie udzielone na analogicznych warunkach do tych wynikających ze wzoru Umowy, do wysokości 100% zamówienia podstawowego.

Zakres będzie obejmował budowę ścieżek o charakterze sportowo-rekreacyjnym na terenie Gminy Środa Śląska.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z treścią SWZ I

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie, 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie, 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie, 4) zdolności technicznej lub zawodowej zamawiający uzna, że wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli wykaże, że: a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed dniem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej: jedno zamówienie, którego przedmiotem była budowa specjalistycznego obiektu rowerowego typu „Dirt Park” (tj. obejmujący zakresem tory ziemne), o wartości robót dotyczących budowy tego obiektu wynoszącej co najmniej 450.000,00 zł brutto (słownie brutto: czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100); b) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed dniem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej: jedno zamówienie, którego przedmiotem była robota budowlana polegająca na przygotowaniu podłoża, a następnie montażu modułowego toru rowerowego typu „Pumptrack”, posiadającego linię przejazdu o długości co najmniej 90mb, o wspólnej wartości wynoszącej co najmniej 350.000,00 zł brutto (słownie brutto: trzysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100); UWAGA: Zamawiający dopuszcza łączne spełnienie warunków opisanych w lit. a i b poprzez wykazanie realizacji jednej roboty budowlanej, która równocześnie spełnia minimalny, przy czym niepokrywający się między sobą, zakres wartościowy i przedmiotowy powyższych warunków, co będzie możliwe do ustalenia na podstawie dowodów prawidłowej realizacji inwestycji. c) dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: Wskaże do uczestniczenia w wykonaniu niniejszego zamówienia następujące osoby wraz z informacją na temat kwalifikacji zawodowych, uprawnień, wykształcenia i doświadczenia, niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywania przez nich czynności oraz poda informację o podstawie do dysponowania tymi osobami: - Kierownik Budowy (Koordynator) - osoba posiadająca następujące kwalifikacje: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń oraz doświadczenie zawodowe funkcji kierownika budowy lub kierownika robót przy realizacji co najmniej jednego obiektu typu „Dirt Park” oraz co najmniej jednego modułowego toru rowerowego typu „Pumptrack”. Zamawiający wymaga szczegółowego wykazu zdobytego doświadczenia wyrażonego przez format „od dzień-miesiąc-rok do dzień-miesiąc-rok” ze wskazaniem poszczególnych realizacji, zgodnie ze wzorem wykazu osób, stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ I.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. Poz. 1714 t.j.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (sporządzone wg wzoru stanowiącego załącznik nr 5 SWZ).
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty (sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 IDW).
2) Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia (wyrażonego w datach) i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 7 IDW).

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Zamawiający żąda wniesienia przez wykonawców wadium w wysokości 10.000,00 zł (słownie

dziesięć tysięcy złotych oraz 00/100) w formie przewidzianej ustawą Pzp. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu (przelewu na konto Zamawiającego), 2) gwarancjach bankowych, 3) gwarancjach ubezpieczeniowych, 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r., poz. 98 z późn. zmianami). Szczegóły w SWZ I

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z treścią SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-17 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://srodaslaska.logintrade.net/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-17 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 17.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Środa Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Środa Śląska.
Tak. Wadium określono na 10 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.