AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Premia społeczna – na rzecz rozwoju usług społecznych w Mieście Łomża”

Zamawiający Centrum Usług Społecznych (Łomża, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Premia społeczna – na rzecz rozwoju usług społecznych w Mieście Łomża”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług SpołecznychŁomża, Podlaskieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 10:00
7d 18h
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 9 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin płatności faktury 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Premia społeczna – na rzecz rozwoju usług społecznych w Mieście Łomża.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450002170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworna 23B

1.5.2.)Miejscowość

Łomża

1.5.3.)Kod pocztowy

18-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

862164260

1.5.8.)Numer faksu

862165851

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@cuslomza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cuslomza.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Premia społeczna – na rzecz rozwoju usług społecznych w Mieście Łomża”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ac17b04-a13c-4256-971e-1d4f0f6ff0f5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416947

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00174284/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 „Premia społeczna – na rzecz rozwoju usług społecznych w Mieście Łomża”

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Tak

2.12.)Rodzaj wykonawców, którzy mogą ubiegać się o udzielenie zamówienia

art. 94 ust. 1 pkt 1) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 2) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 3) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 4) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 5) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 6) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 7) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 8) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 9) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 10) ustawy

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Tak

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pt. „Premia społeczna” wdrażany w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej 5 jakości system włączenia społecznego, finansowany ze środków europejskich w 82,52%, zaś ze środków krajowych w 17,48%.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ac17b04-a13c-4256-971e-1d4f0f6ff0f5

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zostały określone w dziale XI. INFORMACJE O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z WYKONAWCAMI ORAZ PRZEKAZYWANIA OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl/

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Obowiązek informacyjny RODO został określony w dziale XXII. KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

CUS.26.7.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Premia społeczna – na rzecz rozwoju usług społecznych w Mieście Łomża”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
Zakres planowanych usług obejmuje:
Organizacja i prowadzenie Klubu Aktywności Lokalnej „Po godzinach” dla seniorów
Wykonawca zapewni organizację i prowadzenie Klubu Aktywności Lokalnej „Po godzinach” dla seniorów, działającego w formule usług świadczonych w ośrodku wsparcia.
Klub Aktywności Lokalnej „Po godzinach” stanowić będzie dodatkową ofertę wsparcia dla seniorów, realizowaną poza podstawowym zakresem funkcjonowania Klubu Seniora.
Działania realizowane w ramach zamówienia mają charakter uzupełniający i nie mogą zastępować ani powielać usług, zajęć lub innych form wsparcia zapewnianych uczestnikom w ramach podstawowej działalności Klubu Seniora lub finansowanych z innych źródeł.
Celem usługi będzie zapewnienie seniorom dostępu do dodatkowych działań rozwijających ich samodzielność, aktywność społeczną, kompetencje, zainteresowania oraz integrację ze środowiskiem lokalnym.
Okres realizacji usługi: od stycznia 2027 r. do maja 2029 r.
Łączny wymiar usługi: 1200 godzin.
Usługa będzie obejmowała:
• doradztwo życiowe i indywidualne wsparcie seniorów – 400 godzin,
• zajęcia manualne i rękodzielnicze – 500 godzin,
• warsztaty cyfrowe dla seniorów – 100 godzin,
• działania integracyjne i aktywizujące – 100 godzin,
• działania edukacyjne dla seniorów – 100 godzin.
Łączny wymiar wszystkich działań realizowanych w ramach Klubu Aktywności Lokalnej „Po godzinach” wynosi 1200 godzin w okresie od stycznia 2027 r. do maja 2029 r., zgodnie z określonym w opisie przedmiotu zamówienia podziałem godzin na poszczególne formy wsparcia.
Szczegółowe terminy, częstotliwość oraz harmonogram realizacji poszczególnych działań będą dostosowywane do bieżących potrzeb uczestników i uzgadniane z Zamawiającym.
Zajęcia i wsparcie powinny być realizowane w sposób elastyczny, odpowiadający na rzeczywiste potrzeby seniorów oraz uwzględniający ich wiek, stan sprawności, możliwości psychofizyczne, poziom samodzielności, zainteresowania oraz sytuację społeczną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Załącznik nr 1.

4.2.6.)Główny kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2027-01-01 do 2029-05-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie kierował się następującym kryterium:
1) Cena – 60%
2) Termin płatności faktury - 40%
2. Zasady oceny ofert w poszczególnych kryteriach:
1) Cena – waga 60% - w zakresie kryterium – cena – oferta może uzyskać maksymalnie 60 punktów. Ocena punktowa dokonana zostanie zgodnie z formułą:
Pco = (Cn : Co) x 100 pkt x 60 %
gdzie: Pco – punkty dla badanej oferty;
Cn – cena najniższa w zbiorze ofert;
Co – cena badanej oferty.
a) Podstawą przyznania punktów w kryterium „cena” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym.
b) Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.
2) Termin płatności faktury – waga 40% - w zakresie kryterium – termin płatności faktury – ocenie podlega zaoferowany w formularzu ofertowym przez Wykonawcę termin płatności – oferta może uzyskać maksymalnie 40 punktów.
Najkrótszy wymagalny termin płatności wynosi 14 dni, licząc od daty doręczenia faktury. Maksymalny termin płatności oferowany przez Wykonawcę nie może przekroczyć 30 dni, licząc od daty doręczenia faktury.
Ocena punktowa dokonana zostanie zgodnie z zasadą:
Termin płatności faktury – 14 dni – 0 punktów,
Termin płatności faktury – 21 dni – 20 punktów,
Termin płatności faktury – 30 dni – 40 punktów.

Przyjęcie krótszego niż 14 dni lub dłuższego niż 30 dni terminu płatności spowoduje odrzucenie oferty.
3. Punktacja przyznawana ofertom w poszczególnych kryteriach oceny ofert będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z zasadami arytmetyki.
4. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści złożonej oferty, w tym zaoferowanej ceny.
5. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą i która uzyska największą ilość punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

VI. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
1) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VII SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający określając warunki udziału w postępowaniu nie stosował poziomów zdolności określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 lub 5 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r., poz. 1235 z późn. zm.), ponieważ dla przedmiotu zamówienia poziomy zdolności nie zostały określone.
2) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu określone w art. 112 PZP, dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej,
o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku
w powyższym zakresie;
d) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności zawodowej, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie usługi tożsame z przedmiotem zamówienia.
3) Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
4) W dniu 12 lipca 2026 roku weszła w życie ustawa z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1235 z późn. zm.). Z uwagi na brak obowiązujących przepisów wykonawczych w zakresie określenia poziomów zdolności, zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu z zastosowaniem poziomów zdolności.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ.
2. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP nie jest podmiotowym środkiem dowodowym i stanowi tymczasowy dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert.
W oświadczeniu wykonawca wskazuje, czy będzie posługiwał się certyfikatem, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp. W przypadku, gdy wykonawca będzie posługiwał się tym certyfikatem, w oświadczeniu podaje numer i oznaczenie tego certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, który wydał ten certyfikat, okres ważności certyfikacji wykonawców zamówień publicznych oraz wskazuje, w zakresie których podstaw wykluczenia lub warunków udziału w postępowaniu będzie posługiwał się tym certyfikatem.
3. Informacje zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 1 stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
4. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy p. z. p., o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. z 2024r. poz. 1616 ze zm.), z innym Wykonawca, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – Załącznik nr 4 do SWZ;
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności zawodowej, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie usługi tożsame z przedmiotem zamówienia.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

7. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w ust. 6 pkt 2 - składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. Dokument winien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VIII ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy – Załącznik nr 7 do SWZ.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia
z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
5. Wykonawca wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych.
6. W oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia wskazuje, czy będzie posługiwał się certyfikatem, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp. W przypadku, gdy wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielnie zamówienia będzie posługiwał się tym certyfikatem, w oświadczeniu podaje numer i oznaczenie tego certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, który wydał ten certyfikat, okres ważności certyfikacji wykonawców zamówień publicznych oraz wskazuje, w zakresie których podstaw wykluczenia lub warunków udziału w postępowaniu będzie posługiwał się tym certyfikatem.
7. W przypadku wspólnego certyfikatu zdolności wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia należy wskazać wykonawców objętych certyfikacją oraz zakres zdolności przypisany poszczególnym wykonawcom, jeżeli wynika on z certyfikatu lub danych dostępnych w bazie certyfikacji. Przekazane dane powinny umożliwiać weryfikację zgodności ze sposobem wykazania spełnienia warunków przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie oraz z art. 117 ust. 2 i 3 ustawy Pzp oraz oświadczeniem z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.
Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia musi na tej samej zasadzie spełniać warunki określone w rozdziale III ust. 5 niniejszego SWZ oraz złożyć dokumenty określone w rozdziale III ust. 6 i 7 niniejszego SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Określone zostały w dziale XX SWZ istotne postanowienia umowne

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-09 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-09 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-08

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ
  2. 2.
    Formularz ofertowy – Załącznik Nr 2 do SWZ
  3. 3.
    Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – Załącznik Nr 3 do SWZ
  4. 4.
    Oświadczenie – grupa kapitałowa – Załącznik Nr 4 do SWZ
  5. 5.
    Zobowiązanie podmiotu trzeciego – Załącznik Nr 5 do SWZ
  6. 6.
    Wzór umowy wraz z załącznikami – Załącznik nr 6 do SWZ
  7. 7.
    Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Załącznik Nr 7 do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85320000-8Usługi społeczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 09.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Centrum Usług Społecznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85320000-8 (Usługi społeczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.