AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowy remont stref wejściowych w budynkach jednostek podległych Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie w trybie zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Kompleksowy remont stref wejściowych w budynkach jednostek podległych Izbie Administracji…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 września 2026, 09:00
11d 13h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowy remont stref wejściowych w budynkach jednostek podległych Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie w trybie zaprojektuj i wybuduj, w dwóch częściach obejmujących Łosice i Mławę.

  • 2

    ZakresDla części 1 wykonawca musi wykazać robotę dekarską lub brukarską o wartości minimum 30 000 zł brutto, a dla części 2 robotę obejmującą wykonanie lub remont schodów zewnętrznych o wartości minimum 30 000 zł brutto.

  • 3

    WarunkiZamawiający wymaga po jednej osobie z odpowiednimi uprawnieniami do kierowania robotami: konstrukcyjno-budowlanymi, instalacyjnymi sanitarnymi oraz instalacyjnymi elektrycznymi, każda z minimum 5-letnim doświadczeniem.

  • 4

    Ryzykowykonanie dokumentacji projektowej, zabezpieczenie terenu, demontaże, roboty rozbiórkowe i budowlane, nowe schody, izolacje, okładziny, montaż elementów stalowych, odwodnienia oraz przywrócenie terenu do stanu poprzedniego.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 165 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail