UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE
Zamawiający Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie (Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=322, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
31 stycznia 2024
Termin ofert: 12 lutego 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 kwietnia 2024
1 oferta4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
- Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000528698 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kąty Wrocławskie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 55-080 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@katywroclawskie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.katywroclawskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-81c15ca3-bf61-11ee-9897-f6855eb846c0 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00416872 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00082718 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Kąty Wrocławskie. Zakres ubezpieczenia obejmuje: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-03-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-03-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 5260214686 |
| 4.3.3.) | Ulica | al. Jerozolimskie |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-342 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 98917,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00290757/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 14 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 3 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 4 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 5 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 6 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 7 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 8 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 9 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 10 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 11 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 12 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 13 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 14 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks do polisy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | skrócenie okresu ochrony - wyrównanie |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 88639,11 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.