Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
199 321 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
130 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 199 321 zł – 307 500 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wózka widłowego z napędem gazowym LPG dla Starostwa Powiatowego w Kłodzku.

Zamawiający Powiat Kłodzki (Kłodzko, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wózka widłowego z napędem gazowym LPG dla Starostwa Powiatowego w Kłodzku”, wybierając ofertę wykonawcy STILL POLSKA Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 199 321 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat KłodzkiKłodzko, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 1 września 2026
Cena wybranej oferty
199 321 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STILL POLSKA Sp. z o.o. (Gądki).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 199 321,32 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 199 321,32 zł do 307 500,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail