Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
370 122 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 370 122 zł – 733 073 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup urządzeń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla Powiatu Kłodzkiego – Dwa agregaty prądotwórcze.

Zamawiający Powiat Kłodzki (Kłodzko, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup urządzeń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla Powiatu Kłodzkiego – Dwa…”, wybierając ofertę wykonawcy Connect Group Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 370 122 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat KłodzkiKłodzko, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 1 września 2026
Cena wybranej oferty
370 122 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Connect Group Sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 370 122,24 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 370 122,24 zł do 733 073,07 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Kłodzki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890721233

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Okrzei 1

1.5.2.)Miejscowość

Kłodzko

1.5.3.)Kod pocztowy

57-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

74 865 75 81

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

p.zilbert@powiat.klodzko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup urządzeń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla Powiatu Kłodzkiego – Dwa agregaty prądotwórcze.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e05b29e7-adcc-4675-a098-a8dc30c8e42d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416008

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00018035/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa agregatów prądotwórczych dla Starostwa Powiatowego w Kłodzku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347845

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ORG.272.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch agregatów prądotwórczych na przyczepach transportowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kłodzku ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko na warunkach określonych w: Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ i ofercie Wykonawcy oraz przeprowadzenie szkolenia min. 5 osób wskazanych przez zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń,
Oferowane urządzenia muszą spełniać wymagania: Dyrektywy kompatybilności – 2014/30/UE; Dyrektywy niskonapięciowości – 2014/35/UE; PN-EN ISO 8528-13:2016-07; Dyrektywy Emisji Hałasu 2000/14/WE.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

370122,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

733073,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

370122,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Connect Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7822593691

7.3.3)Ulica

Romana Maya 1

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-371

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

455250,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 864 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 667 zł524 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 561 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 667 zł
Mediana
285 864 zł
Górny kwartyl
524 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Kłodzki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kłodzko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 370 122 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Connect Group Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.