AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa wewnętrznych instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz instalacji hydrantowej w budynkach szpitala

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie (Lubaczów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Przebudowa wewnętrznych instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz…”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 września 2026, 09:00
10d 20h
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji/rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 16 września 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa przyłączy instalacji wody ciepłej, zimnej i cyrkulacji oraz wykonanie instalacji hydrantowej i sufitów podwieszanych z nowym oświetleniem w segmentach D, G, Łącznik F oraz D, G, F.

  • 2

    TerminTermin realizacji jest wyznaczony do 2026-12-07, a oferta ma być związana przez 30 dni.

  • 3

    ZakresWymagane jest wykonanie co najmniej 1 roboty budowlanej polegającej na wykonaniu wewnętrznej instalacji hydrantowej, wodociągowej na kwotę min. 250 000,00 zł brutto w okresie ostatnich pięciu lat.

  • 4

    ZakresZamówienie obejmuje roboty budowlane w kilku budynkach szpitala, bez podziału na części i bez opcji.

Kontekst Atlasu

  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 72% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,7 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306667

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 168

1.5.2.)Miejscowość

Lubaczów

1.5.3.)Kod pocztowy

37-600

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@szpital.lubaczowski.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.lubaczowski.com

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa wewnętrznych instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz instalacji hydrantowej w budynkach szpitala

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50e69c4d-291b-496d-8697-d30575ee49f8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416686

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00078892/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa wewnętrznych instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz instalacji hydrantowej w budynkach szpitala

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital-lubaczowski.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://szpital-lubaczowski.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne
wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu opisane zostały w instrukcji korzystania z
platformy na: https://szpital-lubaczowski.ezamawiajacy.pl
Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: 1. Stały
dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2. Komputer klasy PC lub MAC spełniający
wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; 2.1 Zainstalowana
dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; 2.2 Zainstalowany program Acrobat
Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 3. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o
wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf ,xps
,odt,ods,odp ,doc ,xls ,ppt ,docx ,xlsx ,pptx ,csv ,jpg ,jpeg ,tif ,tiff ,geotiff ,png ,svg ,wav ,mp3 ,avi ,mpg ,mpeg ,mp4 ,m4a
,mpeg4,ogg,ogv,zip ,tar ,gz ,gzip ,7z, html ,xhtml ,css ,xml ,xsd ,gml ,rng ,xsl, xslt,
tsl,xmlsig,xades,pades,cades,asics,sig,xmlenc,dxf,ath,prd

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.261.27.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa przyłączy instalacji wody ciepłej , zimnej i cyrkulacji oraz wykonanie instalacji hydrantowej w budynkach oznaczonych w projekcie jako segment D , segment G, segment Łącznik F oraz wykonanie sufitów podwieszanych wraz z nowym oświetleniem w segmentach D,G,F

4.2.6.)Główny kod CPV

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-07

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji/rękojmi

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w
sposób szczególny;
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w
sposób szczególny;
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w
sposób szczególny;
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał co najmniej 1 robotę budowlaną polegającą na wykonaniu wewnętrznej instalacji hydrantowej, wodociągowej na kwotę min. 250 000,00 zł brutto
Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie.
Zgodnie z art. 112 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, iż nie określił warunków udziału w postępowaniu z zastosowaniem urzędowych poziomów zdolności wykonawcy, z uwagi na brak wejścia w życie przepisów wykonawczych (rozporządzenia) określających te poziomy dla zamówień na roboty budowlane przed dniem wszczęcia niniejszego postępowania.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

oświadczenia wykonawcy o
aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa wart. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z
postępowania wskazanych przez zamawiającego, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest
krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te
zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne
odpowiednie dokumenty (wzór wykazu robót stanowi załącznik nr 9 do SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-16 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za posrednictwem Platformy zakupowej https://szpitallubaczowski.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-16 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45332200-5Roboty instalacyjne hydrauliczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 16.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubaczów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45332200-5 (Roboty instalacyjne hydrauliczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.