Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
263 262 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 263 262 zł – 384 225 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena85%Przedłużenie okresu gwarancji i rękojmi15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej 0,4kV z montażem złącz kablowych PWP wraz z przyciskiem P-PWP na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80 ”.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej 0,4kV z montażem złącz kablowych…”, wybierając ofertę wykonawcy PUPH „Bartex” Krzysztof Omański , Koszalin. Wartość umowy: 263 262 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
263 262 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 10 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUPH „Bartex” Krzysztof Omański , Koszalin (Koszalin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 263 261,52 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 263 261,52 zł do 384 224,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330253984

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Komunalna 5

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-724

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pgk@pgkkoszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgkkoszalin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346589

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Rozbudowa wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej 0,4kV z montażem złącz kablowych PWP wraz z przyciskiem P-PWP
na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80 ”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-67cc9f9d-7872-4620-ba2c-52ce638a138d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416675

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00360508

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

26/AP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale II SWZ pn.: "Opis Przedmiotu Zamówienia", Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie rozbudowy wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej 0,4kV z montażem złącz kablowych PWP wraz z przyciskiem P-PWP na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80.
Hala nr 1; nr 2; nr 3 zostaną wyposażone w przeciwpożarowe wyłączniki prądu na wszystkich liniach kablowych zasilających te obiekty. Wszystkie wyłączniki przeciwpożarowe ZK-PWP zostaną ze sobą tak sprzęgnięte, aby na wypadek pożaru określonej strefy pożarowej nastąpiło wyłączenie wszystkich linii kablowych zasilających daną strefę pożarową. Zakres robót obejmuje:
• modyfikację linii kablowych zasilających budynki hal przemysłowych na terenie zakładu, • montaż oraz podłączenie złącz kablowych ZK-PWP 1,2,3,4,5,6,8 zawierających przeciwpożarowy wyłącznik prądu z certyfikatem CNBOP lub posiadających jednostkowe dopuszczenie, • montaż oraz podłączenie przycisków wyłącznika przeciwpożarowego prądu
P-PWP z certyfikatem CNBOP • montaż oraz podłączenie złącza kablowego ZK RZS-III, • demontaż i montaż nowego złączka kablowego ZK RZS-I.

4.5.3.)Główny kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

263261,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

384224,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

263261,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PUPH „Bartex” Krzysztof Omański , Koszalin

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6690405308

7.3.3)Ulica

ul. Szczecińska 32C

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.5)Kod pocztowy

75-137

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

263261,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
363 988 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 000 zł860 266 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 266 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
105 000 zł
Mediana
363 988 zł
Górny kwartyl
860 266 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 263 262 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PUPH „Bartex” Krzysztof Omański , Koszalin (Koszalin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.