Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
23 370 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
364 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 23 370 zł – 58 661 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena52%Termin przygotowania zleconego elementu graficznego36%Portfolio12%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa w zakresie opracowań projektów graficznych wykorzystywanych w związku z realizacją projektów: LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA oraz LIFE DREAM CITIES

Zamawiający Województwo Małopolskie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa w zakresie opracowań projektów graficznych wykorzystywanych w związku…”, wybierając ofertę wykonawcy Scharmach Consulting Paweł Scharmach. Wartość umowy: 23 370 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Województwo MałopolskieKraków, Małopolskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
23 370 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Scharmach Consulting Paweł Scharmach (Starogard Gdański).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 23 370,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 23 370,00 zł do 58 661,00 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 364 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351554287

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Basztowa 22

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-156

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 6303194

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umwm.malopolska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c48a9e5e-40f5-497b-8a3c-52f14d46dead

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa w zakresie opracowań projektów graficznych wykorzystywanych w związku z realizacją projektów: LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA oraz LIFE DREAM CITIES

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c48a9e5e-40f5-497b-8a3c-52f14d46dead

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416667

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057087/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.59 Wykonanie projektów graficznych materiałów edukacyjno-informacyjnych potrzebnych do realizacji LIFE EKOMAŁOPOLSKA SR

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie współfinansowane przez UE z: LIFE EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” (LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA /LIFE 19 IPC/PL/000005) i LIFE DREAM CITIES „Projektowanie i realizacja wzorcowej adaptacji wśród miast średniej wielkości – „Małopolska gotowa na adaptację” (LIFE DREAM CITIES (101158113 — LIFE23-CCA-PL-LIFE DREAM CITIES)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00270654

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SR-XI.052.4.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

28209,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa w zakresie opracowań projektów graficznych wykorzystywanych w związku z realizacją projektów

LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA oraz LIFE DREAM CITIES. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 3. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z zapisami zawartymi we wzorze umowy. 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków programu: − LIFE EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” (LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA /LIFE 19 IPC/PL/000005) − LIFE DREAM CITIES „Projektowanie i realizacja wzorcowej adaptacji wśród miast średniej wielkości – „Małopolska gotowa na adaptację” (LIFE DREAM CITIES (101158113 — LIFE23-CCA-PL-LIFE DREAM CITIES).

4.5.3.)Główny kod CPV

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23370 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58661 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23370 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Scharmach Consulting Paweł Scharmach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922107884

7.3.3)Ulica

ul. Rokocin 4D

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23370 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

W uzupełnieniu do pkt 8.2 niniejszego ogłoszenia:
"Cena brutto wykonania zamówienia to 23 370,00 zł w tym: Cena wykonania zamówienia podstawowego: 16 297,50 zł oraz Cena wykonania zamówienia w ramach prawa opcji: 7 072,50 zł"

W uzupełnieniu do pkt 8.3 niniejszego ogłoszenia:
"Zamówienie podstawowe należy wykonać w terminie do 52 tygodni od zawarcia umowy lub do wyczerpania środków o ile wyczerpanie środków nastąpi przed tym terminem. Zamówienie w ramach prawa opcji należy wykonać od dnia zakończenia zamówienia podstawowego jednak nie dłużej niż przez okres 24 tygodni."

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79822500-7Usługi projektów graficznych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Małopolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 23 370 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79822500-7 (Usługi projektów graficznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Scharmach Consulting Paweł Scharmach (Starogard Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.