AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

MODERNIZACJA SERWEROWNI ORAZ INFRASTRUKTURY SIECIOWEJ(TECHNICZNEJ) W WOJSKOWYM INSTYTUCIE TECHNIKI PANCERNEJ I SAMOCHODOWEJ

Zamawiający Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej (Sulejówek, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „MODERNIZACJA SERWEROWNI ORAZ INFRASTRUKTURY SIECIOWEJ(TECHNICZNEJ) W WOJSKOWYM INSTYTUCIE…”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 396 182 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
396 182 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 września 2026, 09:00
10d 2h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 16 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja serwerowni oraz infrastruktury sieciowej technicznej w Wojskowym Instytucie Techniki Pancernej i Samochodowej bez podziału na części.

  • 2

    ZakresWarunek ekonomiczny wymaga ubezpieczenia OC w zakresie prowadzonej działalności na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 200 000,00 zł, a warunek techniczny obejmuje co najmniej 2 umowy dotyczące infrastruktury okablowania strukturalnego o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto każda.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje roboty budowlane, instalacyjne, elektryczne, układanie kabli oraz roboty wykończeniowe, a wartość zamówienia wynosi 396182,04 zł.

  • 4

    RyzykoWymagane jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy, zamawiający dopuszcza łączne spełnianie warunku technicznego przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie i przewiduje możliwość zmian umowy na podstawie art.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 26% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail