Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach.

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

62 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    10 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    10 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    11 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    11 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    11 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    12 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    12 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    13 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    13 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    17 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    17 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    18 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    18 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Wykonanie umowy

    31 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wykonanie umowy

    01 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Wykonanie umowy

    01 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Wykonanie umowyBieżące

    01 września 2026

  61. Wykonanie umowy

    01 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Wykonanie umowy

    01 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00028836600028

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-102

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gliwice.nio.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gliwice.nio.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-846a84e1-f8bb-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416585

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

243095-2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sukcesywne dostawy leków
zad. nr 54: Różne 1

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Salus International Sp. z o.o.

4.3.3.)Ulica

ul. Pułaskiego 9

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-273

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

760257,42 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

445570-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z koniecznością zapewnienia ciągłości pracy Oddziałów oraz dostępu do produktu leczniczego dla pacjentów Zamawiającego, do czasu przeprowadzenia procedury przetargowej na podstawie art. 455 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 793), w zw. z § 8 ust. 3 oraz 8 ust. 2 pkt 9) Umowy nr DO/DZ-382-294/24 zawartej w dniu 02 lipca 2024 r., zwanej dalej „Umową”, Strony zawarły aneks.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie
1.podwyższeniu o 9,99 % ulega wartość umowy w zakresie zadania nr 54 „Różne 1”, mianowicie

1) przed zmianą: § 3 ust. 1 brutto: 760 257,42 zł (słownie: siedemset sześćdziesiąt tysięcy dwieście pięćdziesiąt siedem złotych 42/100) 2) po zmianie: § 3 ust. 1 brutto: 836 207,14 zł (słownie: osiemset trzydzieści sześć tysięcy dwieście siedem złotych 14/100) 2. zmianie ulega treść postanowienia § 4 ust. 1 Umowy, który otrzymuje nowe, następujące brzmienie: „1. Strony zawierają umowę na czas określony licząc od dnia jej zawarcia do dnia 1 października 2026 r. lub do chwili wyczerpania limitu finansowego Zamawiającego przeznaczonego na wykonanie niniejszej umowy, określonego w § 3 ust. 1. W razie wątpliwości Strony zgodnie postanawiają, iż datą zawarcia umowy jest data wskazana w komparycji niniejszej umowy. Umowa wygasa z chwilą wyczerpania nominalnej kwoty umowy lub zakończenia okresu, na który została zawarta, w zależności która z tych okoliczności nastąpi wcześniej.”

5.4.6.)Wartość zmiany

75949,72

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

661817,67 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 539 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 073 069 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 539 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.