Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na studiach podyplomowych w zakresie nauk biomedycznych
Zamawiający Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na studiach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
29 października 2024
Termin ofert: 7 listopada 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 grudnia 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
20 grudnia 2024
1 oferta15 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 stycznia 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
- Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 00000132400037 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Jagiellońska 13 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bydgoszcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 85-067 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL613 - Bydgosko-toruński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@cm.umk.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.cm.umk.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4eebaa6f-b8c1-481a-bbb3-3a3d30c32214 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00416482 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00569180 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na studiach podyplomowych w zakresie nauk biomedycznych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych dla uczestników studiów podyplomowych | -„EDUKACJA MEDYCZNA - Zasady organizacji i realizacja zadań zespołów interdyscyplinarnych w opiece medycznej” (zwane dalej ZO), realizowanych w ramach projektu pn. „EDUKACJA MEDYCZNA pracowników ochrony zdrowia – INNOWACYJNE STUDIA PODYPLOMOWE” realizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na opracowanie i realizację autorskiego programu studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych, finansowanego przez Agencję Badań Medycznych na podstawie Umowy nr 2023/ABM/06/00005-00 w okresie od 01.10.2024 r. do 30.06.2027 r. w ramach trzech edycji studiów, obejmujących lata akademickie: 2024/2025, 2025/2026 oraz 2026/2027 uczestników studiów podyplomowych prowadzonych na Wydziale Farmaceutycznym w Bydgoszczy. Część 42 - Współdziałanie w opiece nad pacjentem geriatrycznym ZO zajęcia teoretyczne/ stacjonarne 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamieszczono w załączniku nr 2 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-12-10 do 2027-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Ilona Rutyna |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | - |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Białe Błota |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 6000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00666919/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-07 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 6000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →