Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń wraz z robotami towarzyszącymi – na podstawie istniejącej dokumentacji oraz w formule zaprojektuj i wybuduj - w budynkach Muzeum

Zamawiający Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Oświęcim, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń wraz z robotami towarzyszącymi – na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000276015

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Więźniów Oświęcimia 20

1.4.2.)Miejscowość

Oświęcim

1.4.3.)Kod pocztowy

32-600

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@auschwitz.org

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.auschwitz.org/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416456

2.2.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00392830

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.7.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

2. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych przez Zamawiającego w Dziale V pkt 3 SWZ, zostanie wezwany w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, do złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia): 2.1. wykazu robót i usług zgodnie z Działem V pkt 3 ppkt 3.3.1. SWZ wraz z podaniem ich nazwy oraz przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, miejsca i nazwy podmiotu na rzecz którego roboty lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty lub usługi zostały wykonane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy. Wzór wykazu robót i usług stanowi Załącznik nr 13 do SWZ; 2.2. wykazu osób zgodnie z Działem V pkt 3 ppkt 3.3.2. SWZ skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia, niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu osób stanowi Załącznik nr 14 do SWZ. 3. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu określonym przez Zamawiającego w Dziale V pkt 3 ppkt 3.1 SWZ oraz ppkt 3.2.3, zostanie wezwany do złożenia następującego podmiotowego środka dowodowego (aktualnego na dzień ich złożenia): 3.1. aktualną koncesję o której mowa w ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia zgodnie z zapisami Działu V pkt 3 ppkt 3.1 SWZ; 3.2. certyfikat ISO/IEC 27001:2022, wydany przez akredytowaną jednostkę certyfikującą lub równoważny zgodnie z zapisami Działu V pkt 3 ppkt 3.2 SWZ; 3.3. Informacji banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo - kredytowej potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące przed jej złożeniem. Po zmianie: 2. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych przez Zamawiającego w Dziale V pkt 3 SWZ, zostanie wezwany w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, do złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia): 2.1. wykazu robót i usług zgodnie z Działem V pkt 3 ppkt 3.3.1. SWZ wraz z podaniem ich nazwy oraz przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, miejsca i nazwy podmiotu na rzecz którego roboty lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty lub usługi zostały wykonane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy. Wzór wykazu robót i usług stanowi Załącznik nr 13 do SWZ; 2.2. wykazu osób zgodnie z Działem V pkt 3 ppkt 3.3.2. SWZ skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia, niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu osób stanowi Załącznik nr 14 do SWZ. 3. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu określonym przez Zamawiającego w Dziale V pkt 3 ppkt 3.1 SWZ oraz ppkt 3.2.3, zostanie wezwany do złożenia następującego podmiotowego środka dowodowego (aktualnego na dzień ich złożenia): 3.1. aktualną koncesję o której mowa w ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia zgodnie z zapisami Działu V pkt 3 ppkt 3.1 SWZ, zastrzeżeniem, że dokument ten składa się wyłącznie w zakresie, w jakim spełnianie tego warunku nie wynika z ważnego certyfikatu zdolności wykonawcy złożonego na podstawie art. 124 ust. 2 Pzp.; 3.2. certyfikat ISO/IEC 27001:2022, wydany przez akredytowaną jednostkę certyfikującą lub równoważny zgodnie z zapisami Działu V pkt 3 ppkt 3.2 SWZ, z zastrzeżeniem, że dokument ten składa się wyłącznie w zakresie, w jakim spełnianie tego warunku nie wynika z ważnego certyfikatu zdolności wykonawcy złożonego na podstawie art. 124 ust. 2 Pzp.; 3.3. Informacji banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo - kredytowej potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące przed jej złożeniem, z zastrzeżeniem, że dokument ten składa się wyłącznie w zakresie, w jakim spełnianie tego warunku nie wynika z ważnego certyfikatu zdolności wykonawcy złożonego na podstawie art. 124 ust. 2 Pzp. UWAGA ! Zamawiający dopuszcza możliwość posłużenia się certyfikatem co zostało opisane w dziale VII pkt 15 oraz w dziale VI SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oświęcim.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.