Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 867 100 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
322 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 4 740 000 zł – 6 020 762 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 24% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rewitalizacja Parku Miejskiego w Trzebiatowie”

Zamawiający Gmina Trzebiatów (Trzebiatów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rewitalizacja Parku Miejskiego w Trzebiatowie”, wybierając ofertę wykonawcy ZUBWIT RESKO Sp. z o.o. sp.k. Wartość umowy: 5 867 100 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina TrzebiatówTrzebiatów, Zachodniopomorskie (powiat Gryficki →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
5 867 100 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 maja 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 08:25
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZUBWIT RESKO Sp. z o.o. sp.k. (Resko), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 867 100,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 4 740 000,00 zł do 6 020 762,04 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 322 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail