Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
277 706 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego20%Termin płatności faktury20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW NA TERENIE GMINY RADGOSZCZ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027

Zamawiający Gmina Radgoszcz (Radgoszcz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW NA TERENIE GMINY RADGOSZCZ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy FABBRO TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW Kamil Nowak. Wartość umowy: 277 706 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RadgoszczRadgoszcz, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
277 706 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 26 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FABBRO TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW Kamil Nowak (RADGOSZCZ).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 277 706,22 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail