Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
202 704 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 24 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, transport, rozładunek, montaż, wyk. przyłącza i przyłączenie, podł. instalacji, 31 kpl. kontenerów systemowych (28 kpl. mieszk.- biur. wyposażonych w jednostki klimatyzacyjne i 3 kon. mag.

Zamawiający Stołeczny Zarząd Infrastruktury (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, transport, rozładunek, montaż, wyk. przyłącza i przyłączenie, podł. instalacji,…”, wybierając ofertę wykonawcy KTM Budownictwo Sp. z o.o. Wartość umowy: 202 704 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Stołeczny Zarząd InfrastrukturyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
202 704 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    06 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KTM Budownictwo Sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 202 704,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stołeczny Zarząd Infrastruktury

1.3.)Oddział zamawiającego

SZI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013058050

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jerozolimskie 97

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-909

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szp.szi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szi.ron.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, transport, rozładunek, montaż, wyk. przyłącza i przyłączenie, podł. instalacji, 31 kpl. kontenerów systemowych (28 kpl. mieszk.- biur. wyposażonych w jednostki klimatyzacyjne i 3 kon. mag.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-301f290a-229c-4171-924b-fc57dd44ca85

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416368

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00380438

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu z wolnej ręki z możliwością negocjacji art. 304 Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2019.2020 r. poz. 1235). Przedmiotowe postępowanie stanowi kontynuację unieważnionego wcześniej postępowania prowadzonego w trybie przetargu podstawowego z możliwością negocjacji art. 275 pkt. 2 Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2019.2020 r. poz. 1235 dotyczącego dostawy, montażu i wynajmu kontenerów, w którym w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. Warunki zamówienia nie uległy istotnej zmianie, a zastosowanie trybu z wolnej ręki jest dodatkowo uzasadnione koniecznością pilnej alokacji pracowników Sztabu Generalnego z pomieszczeń przeznaczonych do remontu w ramach zadania 01929, co wyklucza możliwość ponownego przeprowadzenia pełnej, długotrwałej procedury przetargowej.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Sprawa 44/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

175000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W związku z realizacją robót budowlanych w ramach zadania remontowego nr 01929 w systemie ciągłym koniecznym jest zapewnienia zaplecza biurowego, socjalnego i sanitarnego dla relokowanej kadry i pracowników Użytkownika z pomieszczeń, w których przewidziana jest realizacja robót. Roboty remontowe będą wykonywane etapowo co wiąże się z rotacją pracowników korzystających z kontenerów.

4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

98390000-3 - Inne usługi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

202704 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

202704 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

202704 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KTM Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831701252

7.3.3)Ulica

Jasielska

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-476

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

CONTAINEX Container Handelsgesellschaft m.b.H. - dostawa kontenerów
KTM Konrad Mofina - prace instalacyjne

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

202704 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44211100-3Budynki modułowe i przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 515 812 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
571 818 zł3 746 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 175 136 zł
Źródło próbki
CPV 44211100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
571 818 zł
Mediana
1 515 812 zł
Górny kwartyl
3 746 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stołeczny Zarząd Infrastruktury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 202 704 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44211100-3 (Budynki modułowe i przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KTM Budownictwo Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.