AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w pomieszczeniach użytkowanych przez dyspozytorów medycznych

Zamawiający Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni medycznych w…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 204 885 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
3d 20h
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji30%Termin realizacji10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w tym 22 metalowych kontenerów mobilnych i 45 foteli biurowych specjalistycznych.

  • 2

    ZakresWarunek udziału wymaga wykazania w ostatnich 3 latach co najmniej jednej dostawy mebli z montażem o wartości nie mniejszej niż 85 000,00 zł brutto; zamawiający stosuje też rozbudowane dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia.

  • 3

    WarunkiPostępowanie nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, ale zamawiający przewiduje unieważnienie, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 12 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 159 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail