Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

KONSERWACJA NAWIERZCHNI LOTNISKA W KW 6033 GDYNIA

Zamawiający 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wejherowo, Pomorskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „KONSERWACJA NAWIERZCHNI LOTNISKA W KW 6033 GDYNIA”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 18 Wojskowy Oddział GospodarczyWejherowo, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

18 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 222106502

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul Jana III Sobieskiego 277

1.4.2.)Miejscowość

Wejherowo

1.4.3.)Kod pocztowy

84-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

261250280

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

18wog.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.18wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2fe51be3-2240-40ef-bb73-c3339fd0498d

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416315

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00261924

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

KONSERWACJA NAWIERZCHNI LOTNISKA W KW 6033 GDYNIA

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie konserwacji nawierzchni lotniska w KW 6033 Gdynia w zakresie niżej wymienionych zadań

Zadanie nr 2 – Wymiana masy zalewowej w szczelinach dylatacyjnych wraz z naprawą pęknięć szczelinowych na nawierzchniach betonowych w KW 6033 lotnisko Gdynia Oksywie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ. Zamawiający dołącza do SWZ przedmiar robót. Stanowi on wyłącznie materiał pomocniczy do sporządzenia kosztorysu ofertowego (do obliczenia ceny oferty). Przedmiar robót powinien być analizowany w powiązaniu ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, wiedzą techniczną, sztuką budowlaną oraz niniejszą SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawcy opracowali kosztorys ofertowy w oparciu o załączone przedmiary. W przypadku stwierdzenia rozbieżności pomiędzy przedmiarem robót, a dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych zamawiający wymaga, aby wykonawcy zadali zamawiającemu pytanie wyjaśniające. Takie działanie ma na celu uzyskanie przez zamawiającego porównywalnych ofert.

3.8.)Główny kod CPV

45235000-3 - Roboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-08-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-08-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

OAT Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1130058671

4.3.3.)Ulica

Szeligowska 11

4.3.4.)Miejscowość

Szeligi

4.3.5.)Kod pocztowy

05-850

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

493099,64 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00415976/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-28

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Wniesienie odwołania do KIO przyczyniło się do upływu pierwotnego terminu wykonania robót. W związku z powyższym, należało ustalić nowy termin realizacji zamówienia.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy w zakresie zadania nr 2 - w terminie do 25 września 2026 r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

18 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wejherowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45235000-3 (Roboty budowlane w zakresie lotnisk. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.