Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Obsługa techniczna windy zlokalizowanej w budynku internatowym w Koszalinie przy ul. 4 Marca 20

Zamawiający AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Obsługa techniczna windy zlokalizowanej w budynku internatowym w Koszalinie przy ul. 4…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015296322

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zielone Zacisze 11B

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-294

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 3794545

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@amwkwatera.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amwkwatera.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27be773a-e5e1-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416286

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00252429

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Obsługa techniczna windy zlokalizowanej w budynku internatowym w Koszalinie przy ul. 4 Marca 20

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest obsługa techniczna windy zlokalizowanej w budynku internatowym w Koszalinie przy ul. 4 Marca 20.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"SCHINDLER POLSKA" Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7810002069

4.3.3.)Ulica

Postępu 12A

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-676

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

14256,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00309440/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15729,82 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Wykonawca w trakcie obowiązywania Umowy pozyskał od Krajowej Informacji Skarbowej wiążącą informację stawkową dalej „WIS”) dotyczącą stawki podatku VAT stosowanej w usłudze serwisowej dźwigów w domach studenckich i innych obiektach zbiorowego zamieszkania o charakterze czasowym. Z WIS wydanego 17.12.2024 r. i obowiązującej od 19.12.2024 r. do 19.12.2029 r. wynika, że budynki objęte Umową nie są obiektami zaliczanymi do budownictwa objętego społecznym programem mieszkaniowym, w związku z tym, obowiązującą stawką podatku VAT jest stawka 23%. W związku z powyższym umowa została zmieniona (zmiana nieistotna). Zmianie uległo wynagrodzenie brutto Wykonawcy, tj. po uwzględnieniu zmienionej stawki podatku VAT całkowite wynagrodzenie wyniosło 15 729,82 zł brutto, wynagrodzenie miesięczne wyniosło 676,50 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 417 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 525 zł1 011 711 zł
Rozstęp międzykwartylowy
906 186 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
105 525 zł
Mediana
234 417 zł
Górny kwartyl
1 011 711 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.