Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

4WOG.1200.2712.12.2026 Roboty budowlane w podziale na 3 części

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „4WOG.1200.2712.12.2026 Roboty budowlane w podziale na 3 części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 271 926 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-121

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

261111371

1.4.8.)Numer faksu

261111231

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0c914f2-f07e-4895-bcc3-28cd303380bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416268

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00142044

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

4WOG.1200.2712.12.2026 Roboty budowlane w podziale na 3 części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w podziale na 3 części:
Część 1 – Naprawa i konserwacja pomieszczeń w budynkach 4, 5, 6 i 10.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-3
• Załącznik nr 4 do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót dla części 1–3
• Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiary robót dla części 1–3

Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących czynności związane bezpośrednio z wykonaniem prac ogólnobudowlanych, tak zwanych pracowników fizycznych tj.
w szczególności w zakresie:

Dla części 1:
Prace remontowe w tym: prace elektryczne, prace hydrauliczne, prace tynkarskie, prace związane z zabudową okładzin z płytek: posadzka, ściany, prace związane z montażem stolarki.

Zamawiający wymaga dla części 1 wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy przez Wykonawcę w wysokości: 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie albo maksymalnej wartości nominalnej zobowiązania zamawiającego wynikającego z umowy, jeżeli w ofercie mają zostać podane ceny jednostkowe zgodnie z dyspozycją projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 3 do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POL BUD Sylwester Brzozowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP:6342585550

4.3.3.)Ulica

Sokolska 80/209

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-087

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

224373,28 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00239383/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

217833,3 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
271 926 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
175 556 zł626 656 zł
Rozstęp międzykwartylowy
451 100 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
175 556 zł
Mediana
271 926 zł
Górny kwartyl
626 656 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.