Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie nadzoru inwest. dla inwestycji: Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy.Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DW nr 409 w m.Krapkowice-branża elektroenergetyczna-oświetlenie

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie nadzoru inwest. dla inwestycji: Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000126528

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Oleska 127

1.4.2.)Miejscowość

Opole

1.4.3.)Kod pocztowy

45-231

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.7.)Numer telefonu

774591800

1.4.8.)Numer faksu

774581352

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdw.opole.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdw.opole.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


administracja samorządowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-25634451-cb21-4bd3-acef-e454d88f6670

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416126

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00436302

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie nadzoru inwest. dla inwestycji: Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy.Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DW nr 409 w m.Krapkowice-branża elektroenergetyczna-oświetlenie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest ,,Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji

Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy. Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Krapkowice - branża elektroenergetyczna - oświetlenie” zgodnie z warunkami specyfikacji warunków zamówienia. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 71520000-9 – usługi nadzoru budowlanego. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru inwestorskiego oraz kontroli rozliczenia finansowego zadania w branży elektroenergetycznej (sieć elektroenergetyczna - oświetlenie). 3. Celem zamówienia będzie: 1) prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży elektroenergetycznej, 2) kontrola rozliczenia kosztów robót nadzorowanej branży, 3) skuteczne wyegzekwowanie od wykonawcy robót budowlanych: a) wymaganej jakości wbudowanych materiałów, b) wymaganej jakości wykonanych robót w czasie realizacji inwestycji, c) wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, d) wykonanie robót w ustalonym w umowie z wykonawcą robót budowlanych terminie. 4. W ramach inwestycji między innymi prowadzone będą roboty branży elektroenergetycznej: 1) przebudowa i budowa oświetlenia ulicznego, 2) oświetlenie przejść dla pieszych, 3) wszelkie prace związane z budową, montażem i demontażem elementów sieci elektroenergetycznej, w tym roboty budowlane towarzyszące oraz wykonanie badań. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót, dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji.

3.9.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

8 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zbigniew Kaczor NADZÓR I PROJEKTOWANIE

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7540401657

4.3.3.)Ulica

ul. Dworska 14

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-749

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

9225,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00553395/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9225,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Uzupełnienie informacji podanej w sekcji 4.2)

TERMIN WYKONANIA UMOWY: 1) Rozpoczęcie pełnienia czynności i obowiązków Nadzoru strony ustalają jako dzień podpisania umowy. 2) Zakończenie pełnienia czynności i obowiązków Nadzoru ustala się na dzień podpisania protokołu odbioru końcowego robót, dla których będzie świadczona usługa Nadzoru, co winno wstępnie nastąpić w terminie do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy na roboty wykonywane w ramach realizacji podmiotu zamówienia: “Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy. Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Krapkowice” (z czego 5 miesięcy przewidziano na zakończenie całości robót budowlanych, 2 miesiące na złożenie Operatu kolaudacyjnego niezbędnego do dokonania odbioru końcowego oraz 30 dni na ocenę prawidłowości wykonania przedmiotu odbioru). Do czasu realizacji robót nie wlicza się okresu zimowego. Okres zimowy trwa od 16 grudnia do 15 marca, liczony jako trzy miesiące. Umowa na roboty budowlane została podpisana 7 października 2025 r. 3) Termin realizacji przedmiotu umowy wykonawcy robót budowlanych: a) rozpoczęcie robót budowlanych ustala się na dzień przekazania terenu budowy, b) zakończenie robót budowlanych w terminie do 5 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.