Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9225 zł
Umowa zawarta
30 października 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 9225 zł – 57 872 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwest. dla inwestycji: Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy.Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DW nr 409 w m.Krapkowice-branża elektroenergetyczna-oświetlenie

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwest. dla inwestycji: Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc…”, wybierając ofertę wykonawcy Zbigniew Kaczor NADZÓR I PROJEKTOWANIE. Wartość umowy: 9225 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
9225 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zbigniew Kaczor NADZÓR I PROJEKTOWANIE (Opole), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 225,00 zł (umowę zawarto 30 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 9 225,00 zł do 57 871,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000126528

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Oleska 127

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-231

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

774591800

1.5.8.)Numer faksu

774581352

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdw.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdw.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl lub poprzez adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_opole, w tym dokumentacja dostępna do pobrania pod wskazanym adresem: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1177001

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


administracja samorządowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie nadzoru inwest. dla inwestycji: Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy.Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DW nr 409 w m.Krapkowice-branża elektroenergetyczna-oświetlenie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-25634451-cb21-4bd3-acef-e454d88f6670

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00553395

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012194/33/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy. Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu dr. woj. nr 409 w m. Krapkowice – z podziałem na zadania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00436302

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WP.3211.70.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

6848,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest ,,Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji

Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy. Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Krapkowice - branża elektroenergetyczna - oświetlenie” zgodnie z warunkami specyfikacji warunków zamówienia. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 71520000-9 – usługi nadzoru budowlanego. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru inwestorskiego oraz kontroli rozliczenia finansowego zadania w branży elektroenergetycznej (sieć elektroenergetyczna - oświetlenie). 3. Celem zamówienia będzie: 1) prowadzenie nadzoru inwestorskiego w branży elektroenergetycznej, 2) kontrola rozliczenia kosztów robót nadzorowanej branży, 3) skuteczne wyegzekwowanie od wykonawcy robót budowlanych: a) wymaganej jakości wbudowanych materiałów, b) wymaganej jakości wykonanych robót w czasie realizacji inwestycji, c) wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, d) wykonanie robót w ustalonym w umowie z wykonawcą robót budowlanych terminie. 4. W ramach inwestycji między innymi prowadzone będą roboty branży elektroenergetycznej: 1) przebudowa i budowa oświetlenia ulicznego, 2) oświetlenie przejść dla pieszych, 3) wszelkie prace związane z budową, montażem i demontażem elementów sieci elektroenergetycznej, w tym roboty budowlane towarzyszące oraz wykonanie badań. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót, dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9225,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57871,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9225,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zbigniew Kaczor NADZÓR I PROJEKTOWANIE

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7540401657

7.3.3)Ulica

ul. Dworska 14

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-749

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9225,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Uzupełnienie informacji podanej w sekcji 8.3)

TERMIN WYKONANIA UMOWY: 1) Rozpoczęcie pełnienia czynności i obowiązków Nadzoru strony ustalają jako dzień podpisania umowy. 2) Zakończenie pełnienia czynności i obowiązków Nadzoru ustala się na dzień podpisania protokołu odbioru końcowego robót, dla których będzie świadczona usługa Nadzoru, co winno wstępnie nastąpić w terminie do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy na roboty wykonywane w ramach realizacji podmiotu zamówienia: “Opolskie na rowery do centrów usług i miejsc pracy. Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Krapkowice” (z czego 5 miesięcy przewidziano na zakończenie całości robót budowlanych, 2 miesiące na złożenie Operatu kolaudacyjnego niezbędnego do dokonania odbioru końcowego oraz 30 dni na ocenę prawidłowości wykonania przedmiotu odbioru). Do czasu realizacji robót nie wlicza się okresu zimowego. Okres zimowy trwa od 16 grudnia do 15 marca, liczony jako trzy miesiące. Szacuje się, że umowa na roboty budowlane zostanie podpisana w okolicy 30 września 2025 r. 3) Termin realizacji przedmiotu umowy wykonawcy robót budowlanych: a) rozpoczęcie robót budowlanych ustala się na dzień przekazania terenu budowy, b) zakończenie robót budowlanych w terminie do 5 miesięcy od dnia podpisania umowy. 3. Uzupełnienie sekcji 2.11): Zadanie przewidziane do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9225 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zbigniew Kaczor NADZÓR I PROJEKTOWANIE (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.