Wynik częściowy: umowy w 2 z 8 części, 6 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
5900 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Myjki – różne
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zestawy diatermii różne
    Wartość umowy
    4800 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zestawy diatermii różne
    Wartość umowy
    1100 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Aparaty urodynamiczne
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Aparat EEG
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Stroboskop zestaw
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Kolposkop
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Myjki endoskopowe
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu i aparatury medycznej SP ZOZ MSWiA w Koszalinie - VI

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych, konserwacji…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 5900 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
5900 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 września 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 2 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Optilus Rafał Siadak (część 2); EMED Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 5 900,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail