Wynik częściowy: umowy w 1 z 8 części, 7 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
43 416 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1System rejestracji temperatur
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Audiometr i Tympanometr
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Zestawy do biopsji Mammotome
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 416 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5Myjnie MIELE
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6aparatura RTG
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Aparatura PZP
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Tomograf OCT
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu i aparatury medycznej SP ZOZ MSWiA w Koszalinie - V

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych, konserwacji…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 43 416 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
43 416 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 1 wybrano wykonawcę, 7 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 43 416,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail