Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
118 000 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 118 000 zł – 124 285 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2

Zamawiający Gmina Niegosławice (Niegosławice, Lubuskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 118 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina NiegosławiceNiegosławice, Lubuskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
118 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Ogólnobudowlana Kasperek Jerzy Durczak (Szprotawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 118 000,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 118 000,00 zł do 124 285,03 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NIEGOSŁAWICE

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Niegosławice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770422

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

55

1.5.2.)Miejscowość

Niegosławice

1.5.3.)Kod pocztowy

67-312

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@niegoslawice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

niegoslawice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3982946f-47c0-4d89-87b3-3de0a979ab75

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3982946f-47c0-4d89-87b3-3de0a979ab75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415924

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354343

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RTI.ZP.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

211382,12 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

105691,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. W ramach inwestycji pn. „Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2 „. Przewiduje się remont pomieszczeń gminnego magazynu w miejscowości Niegosławice 55,67-312 Niegosławice, działka 081006_2.0006.334/3. Budynek zlokalizowany jest za budynkiem Urzędu.
1.2. W ramach zadania należy wykonać (część I):
Uzupełnieni tynków
Demontaż i montaż sufitów podwieszanych
Wymianę stolarki okiennej
Roboty murowe i tynkarskie
Zerwanie posadzki cementowej
Demontaż i montaż armatury
1.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

44220000-8 - Stolarka budowlana

4.5.5.)Wartość części

105691,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1.1. W ramach inwestycji pn. „Modernizacja gminnego magazynu OLiOC o pow. 98 m2 „. Przewiduje się remont pomieszczeń gminnego magazynu w miejscowości Niegosławice 55,67-312 Niegosławice, działka 081006_2.0006.334/3. Budynek zlokalizowany jest za budynkiem Urzędu.W ramach zadania należy wykonać (część II):
Rozbiórka ścianek działowych
Roboty murarskie i tynkarskie
Montaż sufitów podwieszanych
Montaż stolarki drzwiowej
Wykonanie posadzek
Wykonanie instalacji wod - kan
Montażem pompy ciepła wraz wykonaniem wentylacji z rekuperacją
Wykonanie instalacji elektrycznej
Wykonanie instalacji oświetleniowej

1.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

44220000-8 - Stolarka budowlana

4.5.5.)Wartość części

105691,06 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124285,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Ogólnobudowlana Kasperek Jerzy Durczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9241165492

7.3.3)Ulica

Ciciszów

7.3.4)Miejscowość

Szprotawa

7.3.5)Kod pocztowy

67-300

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Niegosławice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niegosławice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 118 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Ogólnobudowlana Kasperek Jerzy Durczak (Szprotawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.