Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Zamawiający Gmina Głogówek (Głogówek, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GłogówekGłogówek, Opolskie (powiat Prudnicki →)opublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 210 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Głogówek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531413350

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Głogówek

1.4.3.)Kod pocztowy

48-250

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.4.7.)Numer telefonu

774069915

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@glogowek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminaglogowek.info

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aed7e414-27f5-4d97-8dd3-60f29d034e1f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415844

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00283383

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Nie-Sami-Dzielni - rozwój usług społecznych oraz wspierających osoby niesamodzielne – IV edycja” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021 - 2027, Oś priorytetowa VII - Fundusze Europejskie wspierające usługi społeczne i zdrowotne w opolskim, działanie 07.01 - Usługi zdrowotne i społeczne oraz opieka długoterminowa

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, do dowożenia osób typu door- to- door, wymagających wsparcia w zakresie mobilności mieszkańców Gminy Głogówek do Dziennego Domu Senior +, placówek oświatowych, zakładów opieki zdrowotnej, urzędów oraz innych miejsc istotnych dla funkcjonowania społecznego, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Auto Fus Group Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9660868258

4.3.3.)Ulica

Porosły-Kolonia 1K

4.3.4.)Miejscowość

Choroszcz

4.3.5.)Kod pocztowy

16-070

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

181707,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00333477/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

181707,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 127 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
171 993 zł314 196 zł
Rozstęp międzykwartylowy
142 203 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
171 993 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
314 196 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Głogówek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogówek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.