Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej dla wykonania robót budowlanych związanych z modernizacją pokrycia dachowego na budynkach: Wozowni przy ul. Wały Jagiellońskie 1 oraz Nowego Ratusza

Zamawiający Gmina Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie dokumentacji projektowej dla wykonania robót budowlanych związanych z…”.

Zamawiający: Gmina Miasta GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 1 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Powód: Jedyna złożona w postępowaniu oferta, Wykonawcy FOGO ARCHITEKCI Sp. z o.o. ul. Węglowa 22D lok. 2, 81-341 Gdynia, podlega odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gdańska

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Gdańsku - Biuro Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000598463

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowe Ogrody 8/12

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-803

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

58/ 323 61 84

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marzena.szczepanska-kaup@gdansk.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umg-ezamawiajacy.gdansk.gda.pl/pn/UMG/demand/289895/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowej dla wykonania robót budowlanych związanych z modernizacją pokrycia dachowego na budynkach: Wozowni przy ul. Wały Jagiellońskie 1 oraz Nowego Ratusza

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a106a6f-806b-4b10-b2d6-5a4a705aaf24

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415823

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051371/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.27 Wykonanie dok. projektowej dla wyk. robót bud. związanych z modernizacją pokrycia dachowego na bud.Wozowni ul. Wały Jagiellońskie 1 (zad.1) i dla bud.Ratusza wraz z wymianą masztu flagowego(zad.2)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00333748/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.25.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

429857,31 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

140407,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

289449,37 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Jedyna złożona w postępowaniu oferta, Wykonawcy FOGO ARCHITEKCI Sp. z o.o. ul. Węglowa 22D lok. 2, 81-341 Gdynia, podlega odrzuceniu.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

jedyna złożona w postępowaniu oferta, Wykonawcy FOGO ARCHITEKCI Sp. z o.o. ul. Węglowa 22D lok. 2, 81-341 Gdynia, podlega odrzuceniu.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 433 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
245 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 433 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.