Przebudowa drogi gminnej nr 183041N Grodziczno – Katlewo Etap I
Zamawiający Gmina Grodziczno (Grodziczno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 183041N Grodziczno – Katlewo Etap I”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 września 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Grodziczno |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Grodziczno |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871118900 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Grodziczno 17a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grodziczno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 13-324 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | haska@grodziczno.pl |
| 1.4.8.) | Numer faksu | haska@grodziczno.pl |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | haska@grodziczno.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.grodziczno.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415798 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00402545 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 10. Zamówienie planowane jest do sfinansowania ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz środków własnych Gminy Grodziczno. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia, tj. środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, jeżeli ich nieprzyznanie skutkować będzie brakiem możliwości sfinansowania zamówienia w pełnym zakresie z dostępnych środków finansowych Zamawiającego Po zmianie: 1. Zamówienie planowane jest do sfinansowania ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz środków własnych Gminy Grodziczno. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia, tj. środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, jeżeli ich nieprzyznanie skutkować będzie brakiem możliwości sfinansowania zamówienia w pełnym zakresie z dostępnych środków finansowych Zamawiającego 2. Dokonuje się zmian w załączniku do SWZ-przedmiar 3. Dodaje się do załącznika do SWZ - Dokumentacja techniczna oraz inne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia, dokument OZNAKOWANIE POZIOME GRUBOWARSTWOWE 4. Dokonuje zmiany w projekcie umowy poprzez usunięcie lit. g w §4 pkt 2. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.