Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
280 000 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 28 czerwca 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn.: „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach Planu Strategicznego WPR 2023–2027

Zamawiający Powiat Przeworski (Przeworsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Bogdan Drożdż. Wartość umowy: 280 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat PrzeworskiPrzeworsk, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
280 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bogdan Drożdż (Sonina).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 280 000,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 czerwca 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Przeworski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900252

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 10

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starosta@powiatprzeworsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatprzeworsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1350787

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn.: „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach Planu Strategicznego WPR 2023–2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-61a28216-fbb5-4d0e-a621-8c2efa837419

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415633

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031222/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie dotyczy zadania pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka” realizowanego w ramach interwencji I.10.8 „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366750

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.272.18.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprawowaniu nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn

„Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach interwencji I.10.8 „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027. 2. Dane ogólne o zadaniu pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka” Zadanie pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka” będzie realizowane w zakresie prac scaleniowych i zagospodarowania poscaleniowego polegających w szczególności na:  budowie lub przebudowie dróg transportu rolnego,  renowacji rowów melioracyjnych,  rekultywacji gruntów. Wartość ww. zadania - ok. 51 mln zł 3. Charakter świadczenia usługi: 1) kontrola postępu, poprawności i jakości wykonywanych prac scaleniowych na każdym etapie operacji w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, normami technicznymi, standardami oraz uznanymi zasadami techniki i sztuki geodezyjnej, 2) bieżące kontakty z wykonawcą prac scaleniowych, 3) niezwłoczne informowanie Zamawiającego o opóźnieniach mogących mieć wpływ na termin zakończenia prac poszczególnych etapów lub innych okolicznościach mogących mieć wpływ na realizację operacji, 4) uczestniczenie w zebraniach uczestników scalenia, uczestnictwo w protokolarnym komisyjnym odbiorze poszczególnych etapów robót, 5) kontrola faktycznie wykonywanych prac geodezyjnych oraz weryfikacja przedstawionych rachunków, 6) weryfikacja wniosków do ujawnienia decyzji zatwierdzającej projekty scalenia w księgach wieczystych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

280000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

280000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

280000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bogdan Drożdż

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8151479097

7.3.4)Miejscowość

Sonina

7.3.5)Kod pocztowy

37-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

280000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-06-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71700000-5Usługi nadzoru i kontroli
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Przeworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 280 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71700000-5 (Usługi nadzoru i kontroli). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bogdan Drożdż (Sonina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.