Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
530 210 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 530 210 zł – 788 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

MODERNIZACJA ULICY GAZOWEJ NA ODCINKU OD UL. KASPROWICZA DO UL. KRASICKIEGO W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „MODERNIZACJA ULICY GAZOWEJ NA ODCINKU OD UL. KASPROWICZA DO UL. KRASICKIEGO W DZIELNICY…”, wybierając ofertę wykonawcy JTM CONSTRUCTION Sp. z o.o. Wartość umowy: 530 210 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica WesołaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
530 210 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JTM CONSTRUCTION Sp. z o.o. (Karczew), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 530 209,95 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 530 209,95 zł do 788 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Praskiego Pułku Nr 33

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

05-075

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wesola.poczta@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wesola.um.warszawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

MODERNIZACJA ULICY GAZOWEJ NA ODCINKU OD UL. KASPROWICZA DO UL. KRASICKIEGO W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56262b06-e9e8-453a-8892-1212af4b71d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415534

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00014101/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.26 Modernizacja ulicy Gazowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352531

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

30/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

455285,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest modernizacja ulicy Gazowej na odcinku od ulicy J. Kasprowicza do ulicy I. Krasickiego w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy”.
1. Roboty drogowe
- wykonanie robót przygotowawczych polegających na robotach pomiarowych,
- usunięcie drzew i krzewów z wywozem,
- wykonanie robót rozbiórkowych:
* rozebranie nawierzchni z kostki betonowej,
* rozebranie podbudowy z mieszanki optymalnej gr. 15cm,
* rozebranie krawężników betonowych 15x30cm, oporników betonowych 12x25cm, obrzeży betonowych na ławie betonowej,
- załadunek i wywiezienie gruzu,
- wykonanie robót ziemnych z transportem mas ziemnych,
- w razie konieczności przeniesienie lub zabezpieczenie punktów osnowy geodezyjnej,
- profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
- wykonanie warstwy odcinającej z pospółki gr. warstwy 12 cm (chodnik, zjazd), gr. warstwy 15 cm (jezdnia),
- wykonanie konstrukcji podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/31,5 gr. 15cm (chodniki, zjazd), gr. 21cm (jezdnia),
- wykonanie konstrukcji pobocza z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 gr. warstwy 13 cm,
- wykonanie sączków z kruszywa łamanego 16/31,5 owiniętego geowłókniną PP150,
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej tłuczniowej,
- ustawienie krawężników 20x30cm/20x22cm i oporników betonowych 12x25cm na ławie betonowej z oporem, obrzeży 8x30cm na ławie betonowej z oporem,
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8cm na podsypce cementowo-piaskowej (zjazdy),
- wykonanie warstwy z mieszanki mineralno-bitumicznej gr. 9cm (w-wa wiążąca), 5cm (w-wa ścieralna),
- wykonanie nawierzchni z płyt betonowych 50x50x7cm (chodnik) na podsypce cementowo piaskowej,
- założenie trawników,
- regulacja wysokościowa zwieńczeń studni lub w razie konieczności przebudowy studzienek zaworów wodociągowych, studzienek hydrantów, studzienek zaworów gazowych, studni teletechnicznych i kanalizacji sanitarnej,
- regulacja wysokościowa nawierzchni zjazdów/dojść do furtek na terenie działek prywatnych w zakresie niezbędnym dla prawidłowego wykonania robót budowlanych,
- regulacja wysokościowa latarni z dostosowaniem usytuowania fundamentów do projektowanych rzędnych wysokościowych elementów zagospodarowania pasa drogowego takich jak pobocze, chodnik,

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

530209,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

788000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

530209,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JTM CONSTRUCTION Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5322085140

7.3.3)Ulica

Zatylna 15

7.3.4)Miejscowość

Karczew

7.3.5)Kod pocztowy

05-480

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

530209,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 530 210 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JTM CONSTRUCTION Sp. z o.o. (Karczew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.