Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

SVA/4620-231/2025 Termomodernizacja budynków nr 12, 13, 14, 15 na terenie kompl. wojsk. w m. Ustronie Morskie

Zamawiający Amw Sinevia Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SVA/4620-231/2025 Termomodernizacja budynków nr 12, 13, 14, 15 na terenie kompl. wojsk. w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142989877

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Paderewskiego 6

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

05-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@amwsinevia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://amwsinevia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed45ea1d-7742-479d-b5ec-d83aab650555

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415513

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00249700

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

SVA/4620-231/2025 Termomodernizacja budynków nr 12, 13, 14, 15 na terenie kompl. wojsk. w m. Ustronie Morskie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Termomodernizacja budynków nr 12, 13, 14, 15 na terenie kompl. wojsk. w m. Ustronie Morskie.
Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określa dokumentacja (STWiOR oraz przedmiar robót) stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45262690-4 - Remont starych budynków

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

240 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bartłomiej Lasik B.L-BUD

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5991580744

4.3.3.)Ulica

Budzień nr 23

4.3.4.)Miejscowość

Budzień

4.3.5.)Kod pocztowy

72-112

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3983791,34 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00440194/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużenie terminu jest podyktowany wystąpieniem w okresie od 15.12.2025 r. do 26.02.2026 r. niekorzystnych warunków atmosferycznych, tj. utrzymujących się niskich temperatur i mrozów (temperatury spadające poniżej 4°C, a okresowo nawet do -10°C), które uniemożliwiły prowadzenie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami technologicznymi oraz sztuką budowlaną. W Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót wskazano, że najniższa temperatura, w jakiej można prowadzić prace z zastosowaniem materiałów dociepleniowych, wynosi +5°C. Ponadto roboty pokrywcze papą powinny być wykonywane w dni suche, przy temperaturze nie niższej niż +5°C.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Z uwagi na ust. 1 powyżej § 2 ust. 3 Umowy ulega zmianie i otrzymuje brzmienie: ..Termin realizacji umowy: a) do 280 od daty zawarcia umowy - na realizację całości robót budowlanych (zgłoszenie robót do odbioru technicznego) czyli do 18.06.2026 r. b) do 310 od daty zawarcia umowy na realizację umowy (zgłoszenie do odbioru końcowego) czyli do 18.07.2026 r

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3983791,34 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Amw Sinevia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.